KHL Playoffs 2018


Lue kaikki KHL-kaudesta 2017-18! KHL Playoffs 2018 käynnistyy ja Helsingin Jokerit on luonnollisesti mukana.


KHL Playoffs - Finaalit


4. KHL-finaali Pe 20.4.2018
Klo 19:30 TsSKA Moskova - Ak Bars Kazan 1-3

5. KHL-finaali Su 22.4.2018
Klo 17:00 Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova (voitot: 3-1)

Kaksi 25€ ilmaisvetoa KHL-finaaleihin!
Pelaa 25€ veto KHL-finaaleihin ja saat kaksi 25€ ilmaisvetoa (ilman kierrätystä). Jos vetosi häviää, saat silti kaksi 25€ ilmaisvetoa kierrätysvapaasti.

KHL Playoffs 2018 - Kaavio & voitot


Finaalit:


Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova (voitot: 2-1)

Välierät


Läntinen konferenssi


SKA Pietari - TsSKA Moskova (2-4)

Itäinen konferenssi


Ak Bars Kazan - Traktor Tsheljabinsk (4-0)



Puolivälierät


Läntinen konferenssi


SKA Pietari- Lokomotiv Jaroslavl (4-1)
TsSKA Moskova - Jokerit (4-2)

Itäinen konferenssi


Salavat Ufa - Traktor Tsheljabinsk (3-4)
Ak Bars Kazan - Magnitogorsk (4-1)



Neljännesvälierät


Läntinen konferenssi


Jokerit - HC Sochi (4-1)
Lok. Yaroslav - Nizhni Novgorod (4-0)
SKA Pietari - Severstal (4-0)
TsSKA M - Spartak M (4-0)

Itäinen konferenssi


Salavat Ufa - Avangard Omsk (4-3)
Traktor Tsheljabinsk - Neftehimik (4-1)
Jekaterinburg - Magnitogorsk (2-4)
Ak Bars Kazan - Amur Habarovsk (4-1)



KHL:n pudotuspelit käynnistyy maaliskuussa, kun runkosarja saadaan päätöksene. KHL playoffs pelataan perinteisesti konferenssikohtaisesti ja konferenssien voittajat kohtaavat koko liigan finaalissa. Sarja on jaettu itäiseen ja läntiseen konferenssiin. Konferenssien kahdeksan parasta joukkuetta jatkaa pudotuspeleihin, mitkä alkavat puolivälierillä.

Kaikki ottelusarjat pelataan paras seitsemästä periaatteella. Jatkoon pääsee neljällä voitolla. Helsingin Jokerit selvitti tiensä pudotuspeleihin sijoittumalla läntisen konferenssin kolmanneksi. Jokerit jäi selkeästi Pietarin SKA:n sekä TsSKA Moskovan taakse, mutta varmisti kolmossijan jo ennen runkosarjan viimeistä kierrosta.
Jokerit pelaa KHL pudotuspeleissä 2018!



KHL Playoffs: Pudotuspelit otteluohjelma & tulokset


KHL:n pudotuspelit käynnistyvät lauantaina 3. maaliskuuta. Gagarin Cupin voittaja ratkeaa viimeistään seitsemännessä finaalissa 26. huhtikuuta.

KHL Finaali: Gagarin Cup


Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova

La 14.4.2018
Klo 17:00 Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova 2-1

Ma 16.4.2018
Klo 19:00 Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova 2-1

Ke 18.4.2018
Klo 19:30 TsSKA Moskova - Ak Bars Kazan 3-2 (JA)

Pe 20.4.2018
Klo 19:30 TsSKA Moskova - Ak Bars Kazan

Su 22.4.2018
Klo ??:?? XX - XX (tarvittaessa)

Ti 24.4.2018
Klo ??:?? XX - XX (tarvittaessa)

To 26.4.2018
Klo ??:?? XX - XX (tarvittaessa)


Konferenssifinaalit


Läntinen konferenssi


To 29.3.2018
Klo 19:30 SKA Pietari - TsSKA Moskova 4-5(JA)

La 30.3.2018
Klo 17:00 SKA Pietari - TsSKA Moskova 2-0

Ma 2.4.2018
Klo 19:30 TsSKA Moskova - SKA Pietari 2-5

Ke 4.4.2018
Klo 19:30 TsSKA Moskova - SKA Pietari 2-1

Pe 6.4.2018
Klo 19:30 SKA Pietari - TsSKA Moskova

Su 8.4.2018
Klo 17:00 TsSKA Moskova - SKA Pietari

Ti 10.4.2018
Klo 19:30 SKA Pietari - TsSKA Moskova (tarvittaessa)

Itäinen konferenssi


Pe 30.3.2018
Klo 19:00 Ak Bars Kazan - Traktor 2-1

Su 1.4.2018
Klo 17:00 Ak Bars Kazan - Traktor 4-3

Ti 3.4.2018
Klo 17:00 Traktor - Ak Bars Kazan 1-2 (JA)

To 5.4.2018
Klo 17:00 Traktor - Ak Bars Kazan 1-3

La 7.4.2018
Klo 17:00 Ak Bars Kazan - Traktor (tarvittaessa)

Ma 9.4.2018
Klo 17:00 Traktor - Ak Bars Kazan (tarvittaessa)

Ke 11.4.2018
Klo 19:00 Ak Bars Kazan - Traktor (tarvittaessa)



Puolivälierät


Läntinen konferenssi


Pe 16.3.2018
Klo 18:30 SKA Pietari - Lokomotiv Yaroslavl 4-0
Klo 18:30 TsSKA Moskova - Jokerit 4-0

La 17.3.2018
Klo 16:00 SKA Pietari - Lokomotiv Yaroslavl 1-2
Klo 16:00 TsSKA Moskova - Jokerit 2-0

Ma 19.3.2018
Klo 18:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Pietari 0-2
Klo 18:30 Jokerit - TsSKA Moskova 2-1 (JA)

Ti 20.3.2018
Klo 18:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Pietari 1-4
Klo 18:30 Jokerit - TsSKA Moskova 1-2

To 22.3.2018
Klo 18:30 SKA Pietari - Lokomotiv 3-1
Klo 18:30 TsSKA Moskova - Jokerit 1-2 (JA)

La 24.3.2018
Klo 16:00 Jokerit - TsSKA Moskova 3-4

Itäinen konferenssi


Pe 16.3.2018
Klo 16:00 Salavat Ufa - Traktor Tsheljabinsk 1-2
Klo 16:00 Ak Bars Kazan - Magnitokorsk 3-4 (ja)

La 17.3.2018
Klo 13:30 Salavat Ufa - Traktor Tsheljabinsk 3-2 (ja)
Klo 16:00 Ak Bars Kazan - Magnitokorsk 4-1

Ti 20.3.2018
Klo 16:00 Traktor Tsheljabinsk - Salavat Ufa 2-3
Klo 16:00 Magnitokorsk - Ak Bars Kazan 2-5

Ke 21.3.2018
Klo 16:00 Magnitokorsk - Ak Bars Kazan 2-3
Klo 16:00 Traktor Tsheljabinsk - Salavat Ufa 4-1

Pe 23.3.2018
Klo 16:00 Salavat Ufa - Traktor Tsheljabinsk 1-0
Klo 18:00 Ak Bars Kazan - Magnitokorsk 3-1

Su 25.3.2018
Klo 14:30 Traktor - Salavat Ufa 7-1

Ti 27.3.2018
Klo 17:00 Salavat Ufa - Traktor 1-2



Neljännesvälierät


Läntinen konferenssi


La 3.3.2018
16:00 Jokerit - HC Sochi 2-3 (ja)
16:00 Lok. Yaroslav - Nizhni Novgorod 2-1

Su 4.3.2018
16:00 Jokerit - HC Sochi 7-2
16:00 Lok.Yaroslav - Novgorod 2-1
16:00 Pietari SKA - Severstal 4-3 (ja)
16:00 TsSKA Moskova - Spartak Moskova 6-0

Ma 5.3.2018
18:30 Pietari SKA - Severstal Tsherepovets 7-4
18:30 TsSKA Moskova - Spartak Moskova 1-0

Ti 6.3.2018
18:00 Novgorod - Lok. Yaroslav 2-3 (ja)
18:30 HC Sochi - Jokerit 2-7

Ke 7.3.2018
18:00 Novgorod - Lok. Yaroslav 2-3 (ja)
18:00 Severstal - Pietari SKA 1-2 (ja)
18:30 HC Sochi - Jokerit 2-3 (ja)
18:30 Spartak Moskova - TsSKA Moskova 1-3

To 8.3.2018
16:00 Severstal - Pietari SKA 0-2
16:00 Spartak M - TsSKA M 0-1

Pe 9.3.2018
18:30 Jokerit - Sochi 2-1

Itäinen konferenssi


Su 4.3.2018
13:30 Salavat Ufa - Avangard Omsk 6-4
13:30 Traktor T. - Neftehimik 4-3 (ja)
14:00 Jekaterinburg - Magnitogorsk 2-3
16:00 Ak Bars Kazan - Amur Habarovsk 3-0

Ma 5.3.2018
16:00 Jekaterinburg - Magnitogorsk 2-1
16:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2-7
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Neftehimik 4-1
18:00 Ak Bars Kazan - Amur Habarovsk 3-2

Ke 7.3.2018
11:30 Amur Habarovsk - Ak Bars Kazan 4-1
15:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa 5-3
16:00 Magnitogorsk - Jekaterinburg 3-1
18:00 Neftehimik - Traktor Tsheljabinsk 2-3

To 8.3.2018
09:00 Amur Habarovsk - Ak Bars Kazan 1-3
13:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa 2-4
14:00 Magnitogorsk - Jekaterinburg 1-2
16:00 Neftehimik - Traktor Tsheljabinsk 3-2

La 10.3.2018
13:30 Traktor - Neftehimik 4-3
13:30 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2-1
14:00 Jekaterinburg - Magnitogorsk 1-4
16:00 Ak Bars Kazan - Amur Habarovsk 2-1

Ma 12.3.2018
15:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa 3-2
16:00 Magnitogorsk - Jekaterinburg 3-1

Ke 14.3.2018
16:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 3-2 (ja)



KHL Playoffs 2018: Vedonlyönti & Vihjeet


KHL:n vedonlyönti on äärimmäisen suosittua Suomessa. Alla on parhaita tarjouksia ja pelivihjeitä KHL-kaukaloon.

KHL-vihjeet


Alta löydät KHL-vihjeet kaudelle 2017-2018 sekä tarjouksia ja bonuksia, mitä voit käyttää vetoihisi. KHL:stä löytyy paljon hyviä pelimahdollisuuksia liigasta tietäville.



KHL-tarjoukset




KHL Joukkueet 2017-18


Kontinental Hockey League eli KHL starttasi jälleen alkusyksystä. Viime kaudella Pietarin SKA löi Metallurg Magnitogorskin Gagarin Cupin finaalissa ja lähtee tulevaan kauteen puolustavana mestarina.

Viime kaudelle uutena joukkueena saapui Kiinasta Kunlun Red Stars, joka jatkaa sarjassa myös tällä kaudella. Joukkuemuutoksia nähtiin kuitenkin, sillä Medveščak Zagreb sekä Metallurg Novokuznetsk jäivät pois taloudellisten vaikeuksien takia.

Läntinen konferenssi


Bobrov Divisioona
Dinamo Minsk
Dinamo Riga
Jokerit Helsinki
SKA Saint Petersburg
Slovan Bratislava
Spartak Moscow


Tarasov Divisioona
Vityaz Moscow Region
Dynamo Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
Severstal Cherepovets
Torpedo Nizhny Novgorod
HC Sochi
CSKA Moscow

Itäinen konferenssi


Kharlamov Divisioona
Avtomobilist Yekaterinburg
Ak Bars Kazan
Lada Togliatti
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
Traktor Chelyabinsk
Ugra Khanty-Mansiysk

Chernyshev Divisioona
Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
Amur Khabarovsk
Barys Astana
Kunlun Red Star
Salavat Yulaev Ufa
Sibir Novosibirsk


KHL joukkueet kartalla


Tästä näet kaikki kauden 2017-18 KHL-joukkueet kartalla.

KHL Playoffs 2018

KHL 2017-2018: Suomalaiset


KHL:ssä pelaa kaudella 2017-18 yhteensä 35 pelaajaa. Eniten suomalaisia on KHL-jäillä nähty viime kaudella, kun 51 pelaajaa pelasi eri KHL-seuroissa. Tällä kaudella joukkueiden määrä on pienenmpi ja se osaltaan vaikuttaa myös hieman suomalaispelaajien määrään. Suurin osa pelaajista on luonnollisesti Helsingin Jokereiden pelaajia.

PelaajaJoukkue
Marko AnttilaJokerit
Nico NurmikantaJokerit
Henri IkonenJokerit
Jarno KoskirantaSKA St. Petersburg
Olli PalolaJokerit
Petri KontiolaLokomotiv Jaroslav
Tommi KivistöJokerit
Antti PihlsträmJokerit
Janne KivilahtiJokerit
Masi MarjamäkiJokerit
Jaakko RissanenVityaz Podolsk
Tommi HuhtalaJokerit
Erik EmbrichJokerit
Eeli TolvanenJokerit
Joonas JärvinenKunlun Red Star
Tommi TaimiSlovan Bratislava
Pekka JormakkaJokerit
Matias MyttynenKunlun Red Star
Rasmus RissanenJokerit
Oskar OsalaMetallurg Magnitogorsk
Tomi MäkiJokerit
Sami LepistöJokerit
Joonas JalvantiJokerit
Julius RantaeskolaJokerit
Juuso HietanenDynamo Moskova
Joonas KemppainenSalavat Yulaev Ufa
Veli-Matti SavinainenYugra Khanty-Mansiysk
Atte OhtamaaAK Bars Kazan
Teemu HartikainenSalavat Yulaev Ufa
Petteri WirtanenJokerit
Ville LajunenSpartak Moskova
Mika NiemiJokerit
Juho RautanenJokerit
Jesse JoensuuJokerit
Jesse MankinenVityaz Podolsk
Juho MetsolaAmur Khabarovsk
Tomi KarhunenKunlun Red Star
Mikko KoskinenSKA St. Petersburg


KHL 2017-2018 - Televisiointi


KHL ei näy suomessa televisiosta, joten suomalaisten onkin turvauduttava joko maksullisiin kanavapaketteihin tai suoratoistopalveluihin netissä. Yksi edullisimmista ja parhaista vaihtoehdoista on Viaplay, joka näyttää koko KHL-kauden suorina lähetyksinä.


KHL Playoffs 2018

KHL Otteluohjelma 2017-18



Elokuu


Maanantai 21.08
18:30 SKA Pietari - TsSKA Moskova

Tiistai 22.08
16:00 Avangard Omsk - Dinamo Riika
16:00 HK Sotshi - Kunlun
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Severstal Tsherepovets
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Amur Habarovsk
16:00 Salavat Ufa - Admiral Vladivostok
16:00 Sibir Novosibirsk - Sp. Moscow

Keskiviikko 23.08
16:00 Dinamo Minsk - Jokerit
16:00 Dynamo Moskova - HK Vitjaz
16:00 Lada Togliatti - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - TsSKA Moskova
16:00 Magnitogorsk - Jekaterinburg
16:00 SKA Pietari - Slovan Bratislava

Torstai 24.08
16:00 Ak Bars Kazan - Kunlun
16:00 Avangard Omsk - Severstal Tsherepovets
16:00 Barys Astana - Sp. Moscow
16:00 HK Sotshi - Amur Habarovsk
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Nizhni Novgorod
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok
16:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riika

Perjantai 25.08
16:00 Dinamo Minsk - HK Vitjaz
16:00 Dynamo Moskova - TsSKA Moskova
16:00 Lada Togliatti - Jekaterinburg
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava
16:00 Magnitogorsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 SKA Pietari - Jokerit

Lauantai 26.08
16:00 Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok
16:00 Avangard Omsk - Nizhni Novgorod
16:00 Barys Astana - Dinamo Riika
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Sp. Moscow
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Kunlun
16:00 Salavat Ufa - Amur Habarovsk
16:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Tsherepovets

Sunnuntai 27.08
16:00 Dinamo Minsk - TsSKA Moskova
16:00 Dynamo Moskova - Slovan Bratislava
16:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit
16:00 SKA Pietari - HK Vitjaz
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Jekaterinburg

Maanantai 28.08
16:00 Ak Bars Kazan - Amur Habarovsk
16:00 Avangard Omsk - Sp. Moscow
16:00 Barys Astana - Severstal Tsherepovets
16:00 HK Sotshi - Admiral Vladivostok
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Dinamo Riika
16:00 Salavat Ufa - Kunlun
16:00 Sibir Novosibirsk - Nizhni Novgorod
16:00 Dynamo Moskova - Jokerit

Tiistai 29.08
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK Vitjaz
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Magnitogorsk

Keskiviikko 30.08
16:00 Barys Astana - Nizhni Novgorod
16:00 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk

Torstai 31.08
16:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti
16:00 Dinamo Riika - Sp. Moscow
16:00 Salavat Ufa - HK Sotshi

Syyskuu


Perjantai 01.09
16:00 HK Vitjaz - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Jekaterinburg - Kunlun
16:00 Magnitogorsk - Amur Habarovsk
16:00 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Admiral Vladivostok
16:00 TsSKA Moskova - Avangard Omsk

Lauantai 02.09
16:00 Ak Bars Kazan - HK Sotshi
16:00 Dinamo Riika - Dynamo Moskova
16:00 Nizhni Novgorod - SKA Pietari
16:00 Severstal Tsherepovets - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Sp. Moscow - Dinamo Minsk

Sunnuntai 03.09
16:00 HK Vitjaz - Avangard Omsk
16:00 Jekaterinburg - Admiral Vladivostok
16:00 Lada Togliatti - Amur Habarovsk
16:00 Magnitogorsk - Barys Astana
16:00 Salavat Ufa - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Slovan Bratislava - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Kunlun
16:00 TsSKA Moskova - Sibir Novosibirsk

Maanantai 04.09
16:00 Dinamo Riika - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Nizhni Novgorod - Dynamo Moskova
16:00 Severstal Tsherepovets - Dinamo Minsk
16:00 Sp. Moscow - SKA Pietari
16:00 HK Sotshi - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 HK Vitjaz - Sibir Novosibirsk

Tiistai 05.09
16:00 Lada Togliatti - Kunlun
16:00 Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
16:00 Salavat Ufa - Barys Astana
16:00 Slovan Bratislava - Avangard Omsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Amur Habarovsk
16:00 TsSKA Moskova - Jugra Hanti-Mansijsk

Keskiviikko 06.09
16:00 Dinamo Riika - SKA Pietari
16:00 HK Sotshi - Dinamo Minsk
16:00 Jekaterinburg - Ak Bars Kazan
16:00 Nizhni Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Severstal Tsherepovets - Dynamo Moskova
16:00 Sp. Moscow - Jokerit

Perjantai 08.09
16:00 Dinamo Riika - Barys Astana
16:00 HK Vitjaz - Salavat Ufa
16:00 Jekaterinburg - Amur Habarovsk
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Ak Bars Kazan
16:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk
16:00 Nizhni Novgorod - Dinamo Minsk
16:00 Severstal Tsherepovets - SKA Pietari
16:00 Slovan Bratislava - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 TsSKA Moskova - Dynamo Moskova

Lauantai 09.09
16:00 Kunlun - Jokerit

Sunnuntai 10.09
16:00 HK Vitjaz - Barys Astana
16:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk

Maanantai 11.09
16:00 Admiral Vladivostok - Slovan Bratislava
16:00 Amur Habarovsk - Jokerit
16:00 Dinamo Minsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Dynamo Moskova - Magnitogorsk
16:00 Kunlun - TsSKA Moskova
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jekaterinburg
16:00 Severstal Tsherepovets - HK Sotshi
16:00 SKA Pietari - Lada Togliatti

Tiistai 12.09
16:00 Ak Bars Kazan - Sp. Moscow
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Avangard Omsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Nizhni Novgorod
16:00 Salavat Ufa - Dinamo Riika

Keskiviikko 13.09
16:00 Admiral Vladivostok - Jokerit
16:00 Amur Habarovsk - TsSKA Moskova
16:00 Dinamo Minsk - Lada Togliatti
16:00 Dynamo Moskova - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Kunlun - Slovan Bratislava
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Magnitogorsk
16:00 Sibir Novosibirsk - HK Vitjaz
16:00 SKA Pietari - Jekaterinburg

Torstai 14.09
16:00 Ak Bars Kazan - Severstal Tsherepovets
16:00 HK Sotshi - Dinamo Riika
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Sp. Moscow
16:00 Salavat Ufa - Nizhni Novgorod

Perjantai 15.09
16:00 Admiral Vladivostok - TsSKA Moskova
16:00 Amur Habarovsk - Slovan Bratislava
16:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk
16:00 Dinamo Minsk - Jekaterinburg
16:00 Dynamo Moskova - Lada Togliatti
16:00 Kunlun - HK Vitjaz
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Tsheljabinsk
16:00 SKA Pietari - Magnitogorsk

Lauantai 16.09
16:00 HK Sotshi - Nizhni Novgorod
16:00 Jokerit - Dinamo Riika
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Severstal Tsherepovets
16:00 Salavat Ufa - Sp. Moscow

Sunnuntai 17.09
16:00 Admiral Vladivostok - HK Vitjaz
16:00 Avangard Omsk - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk
16:00 Dinamo Minsk - Magnitogorsk
16:00 Dynamo Moskova - Jekaterinburg
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti
16:00 SKA Pietari - Traktor Tsheljabinsk

Maanantai 18.09
16:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riika
16:00 Salavat Ufa - Severstal Tsherepovets

Tiistai 19.09
16:00 Amur Habarovsk - HK Vitjaz
16:00 Nizhni Novgorod - Kunlun

Keskiviikko 20.09
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Dinamo Riika
16:00 Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan
16:00 Traktor Tsheljabinsk - HK Sotshi

Torstai 21.09
16:00 Avangard Omsk - SKA Pietari
16:00 Barys Astana - Dinamo Minsk
16:00 Jokerit - TsSKA Moskova
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Severstal Tsherepovets - Kunlun
16:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskova
16:00 Sp. Moscow - Admiral Vladivostok

Perjantai 22.09
16:00 Jekaterinburg - HK Sotshi
16:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan
16:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Neftehimik Nizhnekamsk

Lauantai 23.09
16:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Barys Astana - Dynamo Moskova
16:00 HK Vitjaz - Slovan Bratislava
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - SKA Pietari
16:00 Nizhni Novgorod - Amur Habarovsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Admiral Vladivostok
16:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk
16:00 Sp. Moscow - Kunlun

Sunnuntai 24.09
16:00 Jekaterinburg - Salavat Ufa
16:00 Lada Togliatti - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Magnitogorsk - HK Sotshi
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Ak Bars Kazan

Maanantai 25.09
16:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskova
16:00 Barys Astana - SKA Pietari
16:00 Dinamo Riika - Kunlun
16:00 Jokerit - HK Vitjaz
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Dinamo Minsk
16:00 Nizhni Novgorod - Admiral Vladivostok
16:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Sp. Moscow - Amur Habarovsk
16:00 TsSKA Moskova - Slovan Bratislava

Tiistai 26.09
16:00 Jekaterinburg - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Lada Togliatti - HK Sotshi
16:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Salavat Ufa

Keskiviikko 27.09
16:00 Avangard Omsk - Dinamo Minsk
16:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Dinamo Riika - Admiral Vladivostok
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Dynamo Moskova
16:00 Severstal Tsherepovets - Amur Habarovsk
16:00 Sibir Novosibirsk - SKA Pietari
16:00 Slovan Bratislava - HK Vitjaz

Torstai 28.09
16:00 Lada Togliatti - Salavat Ufa
16:00 - Magnitogorsk - Neftehimik Nizhnekamsk

Perjantai 29.09
16:00 Dynamo Moskova - Amur Habarovsk
16:00 HK Vitjaz - Nizhni Novgorod
16:00 Jokerit - Sp. Moscow

Lauantai 30.09
16:00 HK Sotshi - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Kunlun - Jekaterinburg
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Barys Astana

Lokakuu


Sunnuntai 01.10
16:00 Jokerit - Severstal Tsherepovets
16:00 Magnitogorsk - Lada Togliatti
16:00 Slovan Bratislava - Sp. Moscow
16:00 TsSKA Moskova - Nizhni Novgorod

Maanantai 02.10
16:00 Admiral Vladivostok - Jekaterinburg
16:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk
16:00 Dinamo Minsk - Dynamo Moskova
16:00 HK Sotshi - Avangard Omsk
16:00 Kunlun - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Pietari
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Barys Astana
16:00 Salavat Ufa - Jugra Hanti-Mansijsk

Tiistai 03.10
16:00 HK Vitjaz - Sp. Moscow
16:00 Jokerit - Nizhni Novgorod
16:00 Slovan Bratislava - Severstal Tsherepovets
16:00 TsSKA Moskova - Dinamo Riika

Keskiviikko 04.10
16:00 Admiral Vladivostok - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Ak Bars Kazan - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Amur Habarovsk - Jekaterinburg
16:00 Dinamo Minsk - Barys Astana
16:00 Dynamo Moskova - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 HK Sotshi - Sibir Novosibirsk
16:00 Kunlun - Lada Togliatti
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk
16:00 Salavat Ufa - SKA Pietari

Torstai 05.10
16:00 HK Vitjaz - Dinamo Riika
16:00 Slovan Bratislava - Nizhni Novgorod
16:00 TsSKA Moskova - Severstal Tsherepovets

Perjantai 06.10
16:00 Admiral Vladivostok - Lada Togliatti
16:00 Amur Habarovsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Dynamo Moskova - Dinamo Minsk
16:00 HK Sotshi - Barys Astana
16:00 Kunlun - Magnitogorsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk
16:00 SKA Pietari - Sibir Novosibirsk

Lauantai 07.10
16:00 HK Vitjaz - Severstal Tsherepovets
16:00 Slovan Bratislava - Dinamo Riika
16:00 TsSKA Moskova - Sp. Moscow

Sunnuntai 08.10
16:00 Admiral Vladivostok - Magnitogorsk
16:00 Amur Habarovsk - Lada Togliatti
16:00 Jekaterinburg - Jokerit
16:00 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk

Maanantai 09.10
16:00 Nizhni Novgorod - Ak Bars Kazan
16:00 Slovan Bratislava - HK Sotshi
16:00 Sp. Moscow - SKA Pietari
16:00 TsSKA Moskova - Lokomotiv Yaroslavl

Tiistai 10.10
16:00 Amur Habarovsk - Magnitogorsk
16:00 Avangard Omsk - Barys Astana
16:00 Jekaterinburg - HK Vitjaz
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Kunlun
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Jokerit

Keskiviikko 11.10
16:00 Dinamo Minsk - Salavat Ufa
16:00 Dynamo Moskova - Ak Bars Kazan
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Nizhni Novgorod - Dinamo Riika
16:00 Severstal Tsherepovets - Sp. Moscow
16:00 SKA Pietari - HK Sotshi

Torstai 12.10
16:00 Avangard Omsk - Kunlun
16:00 Jekaterinburg - Slovan Bratislava
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Barys Astana
16:00 Lada Togliatti - Jokerit
16:00 Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok
16:00 Traktor Tsheljabinsk - HK Vitjaz

Perjantai 13.10
16:00 Dinamo Minsk - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Dynamo Moskova - HK Sotshi
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan
16:00 Nizhni Novgorod - Sp. Moscow
16:00 Severstal Tsherepovets - Dinamo Riika
16:00 SKA Pietari - Salavat Ufa

Lauantai 14.10
16:00 Avangard Omsk - Amur Habarovsk
16:00 Barys Astana - Kunlun
16:00 Jekaterinburg - TsSKA Moskova
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Admiral Vladivostok
16:00 Magnitogorsk - HK Vitjaz
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Slovan Bratislava

Sunnuntai 15.10
16:00 Dinamo Minsk - HK Sotshi
16:00 Dinamo Riika - Nizhni Novgorod
16:00 Dynamo Moskova - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Jokerit - Salavat Ufa
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Tsherepovets
16:00 SKA Pietari - Ak Bars Kazan

Maanantai 16.10
16:00 Avangard Omsk - Admiral Vladivostok
16:00 Barys Astana - Amur Habarovsk
16:00 Jekaterinburg - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Lada Togliatti - HK Vitjaz
16:00 Magnitogorsk - Slovan Bratislava
16:00 Sibir Novosibirsk - Kunlun
16:00 Traktor Tsheljabinsk - TsSKA Moskova

Tiistai 17.10
16:00 Dinamo Minsk - Nizhni Novgorod
16:00 Dinamo Riika - Severstal Tsherepovets
16:00 Dynamo Moskova - Salavat Ufa
16:00 Jokerit - Ak Bars Kazan
16:00 SKA Pietari - Neftehimik Nizhnekamsk

Keskiviikko 18.10
16:00 Barys Astana - Admiral Vladivostok
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Amur Habarovsk
16:00 Lada Togliatti - Slovan Bratislava
16:00 Magnitogorsk - TsSKA Moskova

Torstai 19.10
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Sp. Moscow - Avangard Omsk

Perjantai 20.10
16:00 Ak Bars Kazan - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Salavat Ufa - Jekaterinburg
16:00 Sibir Novosibirsk - Amur Habarovsk

Lauantai 21.10
16:00 HK Vitjaz - Dynamo Moskova
16:00 Kunlun - Admiral Vladivostok
16:00 Nizhni Novgorod - Barys Astana
16:00 Severstal Tsherepovets - Avangard Omsk
16:00 SKA Pietari - Jokerit
16:00 Sp. Moscow - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 TsSKA Moskova - Lokomotiv Yaroslavl

Sunnuntai 22.10
16:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk
16:00 HK Sotshi - Lada Togliatti
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Jekaterinburg
16:00 Salavat Ufa - Traktor Tsheljabinsk

Maanantai 23.10
16:00 Dinamo Riika - Sibir Novosibirsk
16:00 HK Vitjaz - Dinamo Minsk
16:00 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Kunlun - Admiral Vladivostok
16:00 Nizhni Novgorod - Avangard Omsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Slovan Bratislava - Dynamo Moskova
16:00 Sp. Moscow - Barys Astana
16:00 TsSKA Moskova - SKA Pietari

Tiistai 24.10
16:00 Ak Bars Kazan - Jekaterinburg
16:00 HK Sotshi - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Magnitogorsk
16:00 Salavat Ufa - Lada Togliatti

Keskiviikko 25.10
16:00 Amur Habarovsk - Kunlun
16:00 HK Vitjaz - SKA Pietari
16:00 Jokerit - Barys Astana
16:00 Nizhni Novgorod - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Sp. Moscow - Sibir Novosibirsk
16:00 TsSKA Moskova - Dinamo Minsk

Torstai 26.10
16:00 Dinamo Riika - Avangard Omsk
16:00 HK Sotshi - Jekaterinburg
16:00 Salavat Ufa - Magnitogorsk

Perjantai 27.10
16:00 Admiral Vladivostok - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 HK Vitjaz - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Jokerit - Dinamo Minsk
16:00 Kunlun - Ak Bars Kazan
16:00 Lada Togliatti - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Nizhni Novgorod - Sibir Novosibirsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Barys Astana
16:00 Slovan Bratislava - SKA Pietari
16:00 Sp. Moscow - Dynamo Moskova

Lauantai 28.10
16:00 HK Sotshi - Magnitogorsk

Sunnuntai 29.10
16:00 Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan
16:00 Amur Habarovsk - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Dinamo Riika - Dinamo Minsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Sibir Novosibirsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Lada Togliatti

Maanantai 30.10
16:00 Avangard Omsk - TsSKA Moskova
16:00 Barys Astana - Jokerit
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - HK Vitjaz

Tiistai 31.10
16:00 Admiral Vladivostok - Salavat Ufa
16:00 Amur Habarovsk - Ak Bars Kazan
16:00 Dinamo Minsk - Sp. Moscow
16:00 Dynamo Moskova - Nizhni Novgorod
16:00 Jekaterinburg - Lada Togliatti
16:00 Kunlun - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Tsherepovets
16:00 SKA Pietari - Dinamo Riika

Marraskuu


Keskiviikko 01.11
16:00 Avangard Omsk - HK Vitjaz
16:00 Barys Astana - Slovan Bratislava
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - TsSKA Moskova
16:00 Sibir Novosibirsk - Jokerit

Torstai 02.11
16:00 Admiral Vladivostok - HK Sotshi
16:00 Dynamo Moskova - Dinamo Riika
16:00 Jekaterinburg - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Kunlun - Salavat Ufa
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Nizhni Novgorod
16:00 Magnitogorsk - Lada Togliatti
16:00 SKA Pietari - Sp. Moscow

Perjantai 03.11
16:00 Avangard Omsk - Jokerit
16:00 Barys Astana - HK Vitjaz
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Slovan Bratislava
16:00 Sibir Novosibirsk - TsSKA Moskova

Lauantai 04.11
16:00 Amur Habarovsk - Salavat Ufa
16:00 Dinamo Minsk - Severstal Tsherepovets
16:00 Dynamo Moskova - Sp. Moscow
16:00 Jekaterinburg - Magnitogorsk
16:00 Kunlun - HK Sotshi
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riika
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 SKA Pietari - Nizhni Novgorod

Sunnuntai 05.11
16:00 Avangard Omsk - Slovan Bratislava
16:00 Barys Astana - TsSKA Moskova
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Jokerit

Maanantai 06.11
16:00 Ak Bars Kazan - Nizhni Novgorod
16:00 Amur Habarovsk - HK Sotshi
16:00 Dynamo Moskova - Severstal Tsherepovets
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Magnitogorsk

Tiistai 07.11
16:00 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava

Maanantai 13.11
16:00 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan
16:00 HK Vitjaz - HK Sotshi
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Slovan Bratislava - Salavat Ufa

Tiistai 14.11
16:00 Admiral Vladivostok - SKA Pietari
16:00 Dinamo Riika - Lada Togliatti
16:00 Kunlun - Dynamo Moskova
16:00 Nizhni Novgorod - Jekaterinburg
16:00 Severstal Tsherepovets - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Sp. Moscow - Magnitogorsk

Keskiviikko 15.11
16:00 Barys Astana - Avangard Omsk
16:00 HK Vitjaz - Ak Bars Kazan
16:00 Jokerit - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK Sotshi
16:00 TsSKA Moskova - Salavat Ufa

Torstai 16.11
16:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskova
16:00 Amur Habarovsk - SKA Pietari
16:00 Dinamo Riika - Magnitogorsk
16:00 Kunlun - Dinamo Minsk
16:00 Nizhni Novgorod - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Jekaterinburg
16:00 Sp. Moscow - Lada Togliatti

Perjantai 17.11
16:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
16:00 HK Vitjaz - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Jokerit - HK Sotshi
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ufa
16:00 TsSKA Moskova - Ak Bars Kazan

Lauantai 18.11
16:00 Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk
16:00 Amur Habarovsk - Dynamo Moskova
16:00 Kunlun - SKA Pietari
16:00 Nizhni Novgorod - Lada Togliatti
16:00 Severstal Tsherepovets - Magnitogorsk
16:00 Sp. Moscow - Traktor Tsheljabinsk

Sunnuntai 19.11
16:00 Dinamo Riika - Jekaterinburg
16:00 HK Sotshi - Salavat Ufa
16:00 TsSKA Moskova - Neftehimik Nizhnekamsk

Maanantai 20.11
16:00 Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk
16:00 Amur Habarovsk - Dinamo Minsk
16:00 Nizhni Novgorod - Magnitogorsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Lada Togliatti
16:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana

Tiistai 21.11
16:00 Dinamo Riika - Traktor Tsheljabinsk
16:00 SKA Pietari - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Slovan Bratislava - HK Vitjaz
16:00 Sp. Moscow - Jekaterinburg

Keskiviikko 22.11
16:00 Amur Habarovsk - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Jokerit - Avangard Omsk
16:00 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan
16:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana
16:00 TsSKA Moskova - HK Sotshi

Torstai 23.11
16:00 Dynamo Moskova - Jugra Hanti-Mansijsk

Perjantai 24.11
16:00 Dinamo Minsk - Avangard Omsk
16:00 Jekaterinburg - Dinamo Riika
16:00 Jokerit - Admiral Vladivostok
16:00 Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Lada Togliatti - Severstal Tsherepovets
16:00 Magnitogorsk - Nizhni Novgorod
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - HK Sotshi
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Sp. Moscow

Lauantai 25.11
16:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana
16:00 HK Vitjaz - Dynamo Moskova
16:00 Slovan Bratislava - Amur Habarovsk

Sunnuntai 26.11
16:00 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Jekaterinburg - Nizhni Novgorod
16:00 Jokerit - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Lada Togliatti - Sp. Moscow
16:00 Magnitogorsk - Dinamo Riika
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Severstal Tsherepovets
16:00 TsSKA Moskova - Admiral Vladivostok

Maanantai 27.11
16:00 Dynamo Moskova - Avangard Omsk
16:00 HK Sotshi - Ak Bars Kazan
16:00 HK Vitjaz - Amur Habarovsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Salavat Ufa
16:00 SKA Pietari - Barys Astana
16:00 Slovan Bratislava - Kunlun

Tiistai 28.11
16:00 Dinamo Minsk - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Jekaterinburg - Sp. Moscow
16:00 Jokerit - Sibir Novosibirsk
16:00 Lada Togliatti - Nizhni Novgorod
16:00 Magnitogorsk - Severstal Tsherepovets
16:00 Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Dinamo Riika

Keskiviikko 29.11
16:00 Ak Bars Kazan - Salavat Ufa
16:00 Jokerit - Amur Habarovsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana
16:00 SKA Pietari - Avangard Omsk
16:00 TsSKA Moskova - Kunlun

Torstai 30.11
16:00 Dynamo Moskova - Sibir Novosibirsk
16:00 HK Vitjaz - Admiral Vladivostok
16:00 Jekaterinburg - Severstal Tsherepovets
16:00 Lada Togliatti - Dinamo Riika
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Magnitogorsk - Sp. Moscow
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Nizhni Novgorod

Joulukuu


Perjantai 01.12
16:00 HK Vitjaz - Kunlun
16:00 TsSKA Moskova - Amur Habarovsk

Lauantai 02.12
16:00 Ak Bars Kazan - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 HK Sotshi - Dynamo Moskova
16:00 Jokerit - SKA Pietari
16:00 Lada Togliatti - Admiral Vladivostok
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk
16:00 Salavat Ufa - Dinamo Minsk

Sunnuntai 03.12
16:00 Barys Astana - Magnitogorsk
16:00 Dinamo Riika - Slovan Bratislava
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Severstal Tsherepovets - TsSKA Moskova
16:00 Sp. Moscow - Nizhni Novgorod

Maanantai 04.12
16:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - SKA Pietari
16:00 Salavat Ufa - Dynamo Moskova

Tiistai 05.12
16:00 Amur Habarovsk - Kunlun
16:00 Avangard Omsk - Jekaterinburg
16:00 Barys Astana - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Dinamo Riika - TsSKA Moskova
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Lada Togliatti
16:00 Nizhni Novgorod - Slovan Bratislava
16:00 Severstal Tsherepovets - Jokerit
16:00 Sibir Novosibirsk - Magnitogorsk
16:00 Sp. Moscow - HK Vitjaz

Keskiviikko 06.12
16:00 Ak Bars Kazan - SKA Pietari
16:00 HK Sotshi - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Dinamo Minsk

Keskiviikko 07.12
16:00 Admiral Vladivostok - Kunlun
16:00 Avangard Omsk - Lada Togliatti
16:00 Jokerit - Dynamo Moskova
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Jekaterinburg
16:00 Nizhni Novgorod - HK Vitjaz
16:00 Severstal Tsherepovets - Slovan Bratislava
16:00 Sp. Moscow - TsSKA Moskova

Torstai 08.12
16:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 HK Sotshi - SKA Pietari

Lauantai 09.12
16:00 Amur Habarovsk - Admiral Vladivostok
16:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riika
16:00 Jekaterinburg - Avangard Omsk
16:00 Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskova
16:00 Nizhni Novgorod - Jokerit
16:00 Severstal Tsherepovets - HK Vitjaz
16:00 Sp. Moscow - Slovan Bratislava
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Barys Astana

Sunnuntai 10.12
16:00 Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl

Maanantai 11.12
16:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskova
16:00 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava
16:00 Dinamo Riika - HK Vitjaz
16:00 HK Sotshi - Sp. Moscow
16:00 Jekaterinburg - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Kunlun - Amur Habarovsk
16:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk
16:00 Magnitogorsk - Jokerit
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Sibir Novosibirsk
16:00 TsSKA Moskova - Barys Astana

Maanantai 18.12
16:00 Admiral Vladivostok - Amur Habarovsk
16:00 Ak Bars Kazan - Salavat Ufa
16:00 Avangard Omsk - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 HK Sotshi - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Jokerit - Lada Togliatti
16:00 Kunlun - Dinamo Riika
16:00 Slovan Bratislava - Barys Astana

Tiistai 19.12
16:00 HK Vitjaz - Magnitogorsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sp. Moscow
16:00 SKA Pietari - Dinamo Minsk
16:00 TsSKA Moskova - Traktor Tsheljabinsk

Keskiviikko 20.12
16:00 Admiral Vladivostok - Dinamo Riika
16:00 Dynamo Moskova - Barys Astana
16:00 Kunlun - Nizhni Novgorod
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
16:00 Salavat Ufa - HK Sotshi
16:00 Sibir Novosibirsk - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Slovan Bratislava - Lada Togliatti

Torstai 21.12
16:00 HK Vitjaz - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Jokerit - Jekaterinburg
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk
16:00 TsSKA Moskova - Magnitogorsk

Perjantai 22.12
16:00 Admiral Vladivostok - Nizhni Novgorod
16:00 Amur Habarovsk - Dinamo Riika
16:00 Kunlun - Severstal Tsherepovets

Lauantai 23.12
16:00 Avangard Omsk - HK Sotshi
16:00 Barys Astana - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Dynamo Moskova - SKA Pietari
16:00 Lada Togliatti - Dinamo Minsk
16:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
16:00 Slovan Bratislava - Jekaterinburg
16:00 TsSKA Moskova - HK Vitjaz

Sunnuntai 24.12
16:00 Admiral Vladivostok - Severstal Tsherepovets
16:00Amur Habarovsk - Nizhni Novgorod
16:00 Kunlun - Sp. Moscow

Maanantai 25.12
16:00 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan
16:00 Barys Astana - Salavat Ufa
16:00 Dynamo Moskov - TsSKA Moskova
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - HK Sotshi
16:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Magnitogorsk - SKA Pietari
16:00 Sibir Novosibirsk - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Dinamo Minsk

Tiistai 26.12
16:00 Admiral Vladivostok - Sp. Moscow
16:00 Amur Habarovsk - Severstal Tsherepovets
16:00 Jokerit - Slovan Bratislava

Keskiviikko 27.12
16:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa
16:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan
16:00 Jekaterinburg - SKA Pietari
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskova
16:00 Nizhni Novgorod - TsSKA Moskova
16:00 Sibir Novosibirsk - HK Sotshi
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Lokomotiv Yaroslavl

Torstai 28.12
16:00 Amur Habarovsk - Sp. Moscow
16:00 HK Vitjaz - Jokerit

Perjantai 29.12
16:00 Admiral Vladivostok - Kunlun
16:00 Avangard Omsk - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Barys Astana - HK Sotshi
16:00 Dinamo Minsk - SKA Pietari
16:00 Jekaterinburg - Dynamo Moskova
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Salavat Ufa
16:00 Lada Togliatti - TsSKA Moskova
16:00 Severstal Tsherepovets - Nizhni Novgorod
16:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan

Lauantai 30.12
16:00 Slovan Bratislava - Jokerit

Tammikuu


Keskiviikko 03.01
16:00 Amur Habarovsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Barys Astana - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Jekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Kunlun - Avangard Omsk
16:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Dynamo Moskova
16:00 TsSKA Moskova - Jokerit

Torstai 04.01
16:00 Dinamo Riika - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 HK Sotshi - Severstal Tsherepovets
16:00 Nizhni Novgorod - Ak Bars Kazan
16:00 Sp. Moscow - Salavat Ufa

Perjantai 05.01
16:00 Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk
16:00 Amur Habarovsk - Avangard Omsk
16:00 HK Vitjaz - TsSKA Moskova
16:00 Jekaterinburg - Dinamo Minsk
16:00 Kunlun - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskova
16:00 Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Traktor Tsheljabinsk - SKA Pietari

Lauantai 06.01
16:00 Dinamo Riika - Salavat Ufa
16:00 Nizhni Novgorod - HK Sotshi
16:00 Severstal Tsherepovets - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Sp. Moscow - Ak Bars Kazan

Sunnuntai 07.01
16:00 Admiral Vladivostok - Avangard Omsk
16:00 Amur Habarovsk - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Jokerit - Magnitogorsk
16:00 Kunlun - Sibir Novosibirsk
16:00 Lada Togliatti - SKA Pietari
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskova
16:00 Slovan Bratislava - TsSKA Moskova
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Jekaterinburg

Maanantai 08.01
16:00 Dinamo Riika - HK Sotshi
16:00 Nizhni Novgorod - Salavat Ufa
16:00 Severstal Tsherepovets - Ak Bars Kazan
16:00 Sp. Moscow - Neftehimik Nizhnekamsk

Tiistai 09.01
16:00 Admiral Vladivostok - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Amur Habarovsk - Barys Astana
16:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 HK Vitjaz - Lada Togliatti
16:00 Jokerit - Traktor Tsheljabinsk
16:00 SKA Pietari - Kunlun
16:00 Slovan Bratislava - Magnitogorsk
16:00 TsSKA Moskova - Jekaterinburg

Keskiviikko 10.01
16:00 Dinamo Riika - Ak Bars Kazan
16:00 Nizhni Novgorod - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Salavat Ufa
16:00 Sp. Moscow - HK Sotshi

Torstai 11.01
16:00 Admiral Vladivostok - Barys Astana
16:00 HK Vitjaz - Jekaterinburg
16:00 Jokerit - Kunlun
16:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk
16:00 SKA Pietari - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 Slovan Bratislava - Traktor Tsheljabinsk
16:00 TsSKA Moskova - Lada Togliatti

Tiistai 16.01
16:00 Avangard Omsk - Magnitogorsk
16:00 Dinamo Minsk - Amur Habarovsk
16:00 Dynamo Moskova - Kunlun
16:00 Jekaterinburg - Sibir Novosibirsk
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Lada Togliatti - Barys Astana
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok
16:00 Severstal Tsherepovets - Nizhni Novgorod
16:00 SKA Pietari - Sp. Moscow

Keskiviikko 17.01
16:00 Ak Bars Kazan - Jokerit
16:00 HK Sotshi - Slovan Bratislava
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - TsSKA Moskova
16:00 Salavat Ufa - HK Vitjaz

Torstai 18.01
16:00 Avangard Omsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Dinamo Minsk - Kunlun
16:00 Dinamo Riika - Amur Habarovsk
16:00 Dynamo Moskova - Sp. Moscow
16:00 Jekaterinburg - Barys Astana
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Magnitogorsk
16:00 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 SKA Pietari - Admiral Vladivostok

Perjantai 19.01
16:00 Ak Bars Kazan - Slovan Bratislava
16:00 HK Sotshi - Jokerit
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - HK Vitjaz
16:00 Salavat Ufa - TsSKA Moskova

Lauantai 20.01
16:00 Dinamo Riika - Dinamo Minsk
16:00 Dynamo Moskova - Admiral Vladivostok
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Kunlun
16:00 Magnitogorsk - Avangard Omsk
16:00 Nizhni Novgorod - Severstal Tsherepovets
16:00 SKA Pietari - Amur Habarovsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Jugra Hanti-Mansijsk

Sunnuntai 21.01
16:00 Ak Bars Kazan - HK Vitjaz
16:00 Barys Astana - Lada Togliatti
16:00 HK Sotshi - TsSKA Moskova
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Jokerit
16:00 Salavat Ufa - Slovan Bratislava
16:00 Sibir Novosibirsk - Jekaterinburg

Maanantai 22.01
16:00 Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok
16:00 Dinamo Riika - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Habarovsk
16:00 Magnitogorsk - Kunlun
16:00 SKA Pietari - Dynamo Moskova
16:00 Sp. Moscow - Severstal Tsherepovets
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Avangard Omsk

Tiistai 23.01
16:00 Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova
16:00 Barys Astana - Jekaterinburg
16:00 HK Sotshi - HK Vitjaz
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Slovan Bratislava
16:00 Salavat Ufa - Jokerit
16:00 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti

Tiistai 24.01
16:00 Sp. Moscow - Dinamo Riika

Keskiviikko 25.01
16:00 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava
16:00 Kunlun - Amur Habarovsk

Torstai 26.01
16:00 Jokerit - Dinamo Riika

Lauantai 28.01
16:00 Dinamo Riika - Jokerit

Helmikuu


Maanantai 26.02
16:00 Amur Habarovsk - Admiral Vladivostok

Tiistai 27.02
16:00 Ak Bars Kazan - Nizhni Novgorod
16:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riika
16:00 HK Sotshi - Salavat Ufa
16:00 HK Vitjaz - Slovan Bratislava
16:00 Jekaterinburg - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Jokerit - SKA Pietari
16:00 Kunlun - Barys Astana
16:00 Magnitogorsk - Jugra Hanti-Mansijsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti
16:00 Sp. Moscow - Lokomotiv Yaroslavl
16:00 TsSKA Moskova - Severstal Tsherepovets

Keskiviikko 28.02
16:00 Admiral Vladivostok - Amur Habarovsk

Maaliskuu


Torstai 01.03
16:00 Barys Astana - Avangard Omsk
16:00 Dinamo Riika - Jokerit
16:00 Jugra Hanti-Mansijsk - Jekaterinburg
16:00 Lada Togliatti - HK Sotshi
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - TsSKA Moskova
16:00 Magnitogorsk - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Nizhni Novgorod - HK Vitjaz
16:00 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan
16:00 Sibir Novosibirsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 SKA Pietari - Severstal Tsherepovets
16:00 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
16:00 Sp. Moscow - Dynamo Moskova
KHL Playoffs 2018