KHL 2018-2019


Lue kaikki KHL-kaudesta 2018-19! Sarja alkaa jälleen 1. syyskuuta 2018.


KHL 2018-19: Vedonlyönti & Vihjeet


KHL:n vedonlyönti on äärimmäisen suosittua Suomessa. Alla on parhaita tarjouksia ja pelivihjeitä KHL-kaukaloon.

KHL-vihjeet


Alta löydät KHL-vihjeet kaudelle 2018-2019 sekä tarjouksia ja bonuksia, mitä voit käyttää vetoihisi. KHL:stä löytyy paljon hyviä pelimahdollisuuksia liigasta tietäville.



KHL-tarjoukset




KHL Joukkueet 2018-19


Kontinental Hockey League eli KHL starttasi jälleen alkusyksystä. Viime kaudella Pietarin SKA löi Metallurg Magnitogorskin Gagarin Cupin finaalissa ja lähtee tulevaan kauteen puolustavana mestarina.

Viime kaudelle uutena joukkueena saapui Kiinasta Kunlun Red Stars, joka jatkaa sarjassa myös tällä kaudella. Joukkuemuutoksia nähtiin kuitenkin, sillä Medveščak Zagreb sekä Metallurg Novokuznetsk jäivät pois taloudellisten vaikeuksien takia.

Läntinen konferenssi


Bobrov Divisioona
Dynamo Moscow
Dinamo Riga
Jokerit Helsinki
Severstal Cherepovets
SKA Saint Petersburg
Spartak Moscow


Tarasov Divisioona

Vityaz Moscow Region
Dinamo Minsk
Lokomotiv Yaroslavl
Slovan Bratislava
HC Sochi
CSKA Moscow

Itäinen konferenssi


Kharlamov Divisioona
Avtomobilist Yekaterinburg
Ak Bars Kazan
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
Traktor Chelyabinsk
Torpedo Nizhny Novgorod

Chernyshev Divisioona
Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
Amur Khabarovsk
Barys Astana
Kunlun Red Star
Salavat Yulaev Ufa
Sibir Novosibirsk


KHL joukkueet kartalla


Tästä näet kaikki kauden 2018-19 KHL-joukkueet kartalla.

KHL 2018-2019

KHL 2018-2019: Suomalaiset


Suomalaisten pelaajien määrä KHL:ssä säilyi ennallaa, kun viime kaudella suomalaispelaajia oli yhteensä 35 ja tällä kaudella sama 35. Eniten suomalaisia on KHL-seuroissa nähty toissakaudella 2016-17, kun jopa 51 pelaajaa pelasi KHL:ssä. Joukkueiden määrän vähäneminen on osaltaan aiheuttanut myös suomalaispelaajien vähenemisen. Suurin osa pelaajista on luonnollisesti Jokereiden pelaajia.

PelaajaJoukkue
Eemeli RäsänenJokerit
Marko AnttilaJokerit
Mika NiemiJokerit
Aleksi HalmeJokerit
Santeri HatakkaJokerit
Tommi KivistöJokerit
Sami LepistöJokerit
Eetu TorpströmJokerit
Joona MontoJokerit
Tomi MäkiJokerit
Nico NurmikantaJokerit
Jesse JoensuuJokerit
Henri IkonenJokerit
Sakari ManninenJokerit
Pekka JormakkaJokerit
Antti PihlströmJokerit
Roope ReiniJokerit
Juho RatilainenJokerit
Eetu MäkiniemiJokerit
Matias MyttynenDinamo Riika
Teemu PulkkinenDinamo Minsk
Petri KontiolaLokomotiv Jaroslav
Iiro PakarinenMetallurg Magnitogorsk
Oskar OsalaMetallurg Magnitogorsk
Juuso PuustinenNeftekhimik Niznekamsk
Ville KolppanenNeftekhimik Niznekamsk
Mikael RuohomaaNeftekhimik Niznekamsk
Joonas NättinenNeftekhimik Niznekamsk
Joonas JärvinenKunlun Red Star
Olli PalolaKunlun Red Star
Veli-Matti SavinainenKunlun Red Star
Tomi KarhunenKunlun Red Star
Max WärnKunlun Red Star
Ville LajunenKunlun Red Star
Joonas KemppainenSalavat Ufa
Teemu HartikainenSalavat Ufa
Eero EloSibir Novosibirsk
Julius JunttilaSibir Novosibirsk
Jonas EnlundSibir Novosibirsk
Jukka PeltolaSibir Novosibirsk
Jarno KoskirantaSKA St. Petersburg

KHL 2018-2019 - Televisiointi


KHL ei näy suomessa televisiosta, joten suomalaisten on turvauduttava internetin mahdollisuuksiin. Iloiseksi uutiseksi kuitenkin tälle kaudelle, vedonlyöntisivusto Nordicbet näyttää kaikki KHL-ottelut suorana live streamissä, Jokerien pelejä lukuunottamatta!


Nordicbet live stream tarjoaa runsaasti urheilua suorina lähetyksinä!

KHL Otteluohjelma 2018-19



Elokuu


La 1.9.2018
Ak Bars Kazan - SKA Pietari

Su 2.9.2018
Dynamo Moskova - Salavat Ufa
Jekaterinburg - Dinamo Riika
Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk
Magnitogorsk - Slovan Bratislava
Severstal Tsherepovets - Sibir Novosibirsk
Traktor Tsheljabinsk - TsSKA Moskova

Ma 3.9.2018
Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk
HK Sotshi - Admiral Vladivostok
Jokerit - Kunlun
Neftehimik Nizhnekamsk - HK Vitjaz
Nizhni Novgorod - SKA Pietari
Sp. Moscow - Amur Habarovsk

Ti 4.9.2018
Dynamo Moskova - Avangard Omsk
Jekaterinburg - TsSKA Moskova
Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk
Magnitogorsk - Dinamo Riika
Severstal Tsherepovets - Salavat Ufa
Traktor Tsheljabinsk - Slovan Bratislava

Ke 5.9.2018
Ak Bars Kazan - HK Vitjaz
HK Sotshi - Kunlun
Jokerit - Amur Habarovsk
Neftehimik Nizhnekamsk - Barys Astana
Nizhni Novgorod - Dinamo Minsk
Sp.Moscow - Admiral Vladivostok

To 6.9.2018
Dynamo Moskova - Sibir Novosibirsk
Jekaterinburg - Slovan Bratislava
Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ufa
Magnitogorsk - TsSKA Moskova
Severstal Tsherepovets - Avangard Omsk

Pe 7.9.2018
HK Sotshi - Amur Habarovsk
Jokerit - Admiral Vladivostok
Neftehimik Nizhnekamsk - Dinamo Minsk
Nizhni Novgorod - HK Vitjaz
Sp. Moscow - Kunlun

La 8.9.2018
Dinamo Riika - Sibir Novosibirsk
Dynamo Moskova - TsSKA Moskova
SKA Pietari - Salavat Ufa

Su 9.9.2018
Dinamo Riika - Severstal Tsherepovets
Jekaterinburg - Admiral Vladivostok
Magnitogorsk - Kunlun
Nizhni Novgorod - Barys Astana
Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl

Ma 10.9.2018
Avangard Omsk - Neftehimik Nizhnekamsk
Dinamo Minsk - Jokerit
HK Vitjaz - Sp. Moscow
SKA Pietari - HK Sotshi

Ti 11.9.2018
Dinamo Riika - Dynamo Moskova
Sibir Novosibirsk - Jekaterinburg
Slovan Bratislava - Severstal Tsherepovets
Traktor Tsheljabinsk - Magnitogorsk
TsSKA Moskova - Lokomotiv Yaroslavl

Ke 12.9.2018
Avangard Omsk - Ak Bars Kazan
Barys Astana - Neftehimik Nizhnekamsk
Dinamo Minsk - Sp. Moscow
HK Vitjaz - HK Sotshi
Salavat Ufa - Nizhni Novgorod
SKA Pietari - Jokerit

To 13.9.2018
Avangard Omsk - Magnitogorsk
Slovan Bratislava - Dynamo Moskova
Traktor Tsheljabinsk - Jekaterinburg
TsSKA Moskova - Severstal Tsherepovets

Pe 14.9.2018
Amur Habarovsk - Admiral Vladivostok
Barys Astana - Nizhni Novgorod
Dinamo Minsk - HK Sotshi
HK Vitjaz - Jokerit
Salavat Ufa - Ak Bars Kazan
Sibir Novosibirsk - Neftehimik Nizhnekamsk
SKA Pietari - Sp. Moscow

La 15.9.2018
HK Vitjaz - Slovan Bratislava
Kunlun - Dinamo Riika
Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Tsherepovets
Magnitogorsk - Traktor Tsheljabinsk

Su 16.9.2018
Barys Astana - Ak Bars Kazan
Salavat Ufa - Neftehimik Nizhnekamsk
Sibir Novosibirsk - Nizhni Novgorod

Ma 17.9.2018
Admiral Vladivostok - TsSKA Moskova
Amur Habarovsk - Dinamo Riika
HK Sotshi - Magnitogorsk
Jokerit - Traktor Tsheljabinsk
Kunlun - Slovan Bratislava
Sp. Moscow - Jekaterinburg

Ti 18.9.2018
Barys Astana - Avangard Omsk
Dynamo Moskova - HK Vitjaz
Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk
Nizhni NovgorodAk Bars Kazan
Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk
Severstal Tsherepovets - SKA Pietari

Ke 19.9.2018
Admiral Vladivostok - Dinamo Riika
Amur Habarovsk - Slovan Bratislava
HK Sotshi - Jekaterinburg
Jokerit - Magnitogorsk
Kunlun - TsSKA Moskova
Sp. Moscow - Traktor Tsheljabinsk

To 20.9.2018
Dynamo Moskova - SKA Pietari
Lokomotiv Yaroslavl - HK Vitjaz
Severstal Tsherepovets - Dinamo Minsk
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk

Pe 21.9.2018
Admiral Vladivostok - Slovan Bratislava
Amur Habarovsk - TsSKA Moskova
HK Sotshi - Traktor Tsheljabinsk
Jokerit - Jekaterinburg
Neftehimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
Nizhni Novgorod - Magnitogorsk

La 22.9.2018
Dynamo Moskova - Dinamo Minsk
Lokomotiv Yaroslavl - SKA Pietari
Salavat Ufa - Barys Astana
Severstal Tsherepovets - HK Vitjaz

Su 23.9.2018
Dinamo Riika - Sp. Moscow

Ma 24.9.2018
Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk
Avangard Omsk - Amur Habarovsk
Dynamo Moskova - Barys Astana
Neftehimik Nizhnekamsk - Kunlun
Traktor Tsheljabinsk - Salavat Ufa

Ti 25.9.2018
Dinamo Riika - Jokerit
Jekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl
Magnitogorsk - Severstal Tsherepovets
Slovan Bratislava - Sp. Moscow
TsSKA Moskova - HK Sotshi

Ke 26.9.2018
Ak Bars Kazan - Kunlun
Dinamo Minsk - Salavat Ufa
HK VitjazBarys Astana
Neftehimik NizhnekamskAmur Habarovsk
Nizhni Novgorod - Admiral Vladivostok
SKA Pietari - Sibir Novosibirsk

To 27.9.2018
Dinamo Riika - HK Sotshi
Jekaterinburg - Severstal Tsherepovets
Magnitogorsk - Dynamo Moskova
Slovan Bratislava - Jokerit
Traktor Tsheljabinsk - Lokomotiv Yaroslavl
TsSKA Moskova - Sp. Moscow

Pe 28.9.2018
Ak Bars Kazan - Amur Habarovsk
Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk
HK Vitjaz - Salavat Ufa
Neftehimik Nizhnekamsk - Admiral Vladivostok
Nizhni Novgorod - Kunlun
SKA Pietari - Avangard Omsk

La 29.9.2018
Dinamo Riika - Barys Astana
Jekaterinburg - Dynamo Moskova
Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl
Slovan Bratislava - HK Sotshi
Traktor Tsheljabinsk - Severstal Tsherepovets

Su 30.9.2018
Ak Bars Kazan - Admiral Vladivostok
Dinamo Minsk - Avangard Omsk
HK Vitjaz - Sibir Novosibirsk
Nizhni Novgorod - Amur Habarovsk

Ma 1.10.2018
Jokerit - HK Sotshi
Salavat Ufa - TsSKA Moskova
Traktor Tsheljabinsk - Dynamo Moskova

Ti 2.10.2018
HK Vitjaz - Avangard Omsk
Lokomotiv Yaroslavl - Neftehimik Nizhnekamsk
Sp. Moscow - SKA Pietari

Ke 3.10.2018
Admiral Vladivostok - Jekaterinburg
Barys Astana - TsSKA Moskova
Kunlun - Magnitogorsk
Salavat Ufa - Dinamo Riika

To 4.10.2018
Dynamo Moskova - Ak Bars Kazan
HK Sotshi - SKA Pietari
Lokomotiv Yaroslavl - Nizhni Novgorod
Severstal Tsherepovets - Neftehimik Nizhnekamsk
Sp. Moscow - Dinamo Minsk

Pe 5.10.2018
Admiral Vladivostok - Magnitogorsk
Amur Habarovsk - Jekaterinburg
Avangard Omsk - TsSKA Moskova
Kunlun - Traktor Tsheljabinsk
Salavat Ufa - Slovan Bratislava
Sibir Novosibirsk - Dinamo Riika

La 6.10.2018
Dynamo Moskova - Neftehimik Nizhnekamsk
HK Sotshi - Dinamo Minsk
Jokerit - SKA Pietari
Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan
Severstal Tsherepovets - Nizhni Novgorod
Sp. Moscow - HK Vitjaz

Su 7.10.2018
Admiral Vladivostok - Traktor Tsheljabinsk
Amur Habarovsk - Magnitogorsk
Avangard Omsk - Dinamo Riika
Barys Astana - Slovan Bratislava
Kunlun - Jekaterinburg
Sibir Novosibirsk - TsSKA Moskova

Ma 8.10.2018
Dynamo Moskova - Nizhni Novgorod
HK Sotshi - HK Vitjaz
Jokerit - Dinamo Minsk
Severstal Tsherepovets - Ak Bars Kazan

Ti 9.10.2018
Amur Habarovsk - Traktor Tsheljabinsk
Barys Astana - Dinamo Riika
Neftehimik Nizhnekamsk - Sp. Moscow
Salavat Ufa - Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava

Ke 10.10.2018
Jokerit - HK Vitjaz
Magnitogorsk - Jekaterinburg
SKA Pietari - Lokomotiv Yaroslavl
TsSKA Moskova - Dynamo Moskova

To 11.10.2018
Ak Bars Kazan - Sp. Moscow
Avangard Omsk - Slovan Bratislava
Nizhni Novgorod - HK Sotshi
Salavat Ufa - Traktor Tsheljabinsk

Pe 12.10.2018
Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl
Dinamo Riika - Kunlun
Jekaterinburg - Sibir Novosibirsk
SKA Pietari - Severstal Tsherepovets
TsSKA Moskova - Admiral Vladivostok

La 13.10.2018
Ak Bars Kazan HK Sotshi
Neftehimik Nizhnekamsk Jokerit
Nizhni Novgorod Sp. Moscow

Su 14.10.2018
Avangard Omsk - Barys Astana
Dinamo Minsk - Severstal Tsherepovets
Dinamo Riika - Admiral Vladivostok
Dynamo Moskova - Lokomotiv Yaroslavl
Jekaterinburg - Salavat Ufa
Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
Slovan Bratislava - Kunlun
TsSKA Moskova - Amur Habarovsk

Ma 15.10.2018
Neftehimik Nizhnekamsk - HK Sotshi
SKA Pietari - Sp. Moscow

Ti 16.10.2018
Ak Bars Kazan - Jokerit
Dinamo Minsk - Dynamo Moskova
Dinamo Riika - Amur Habarovsk
HK Vitjaz - Severstal Tsherepovets
Jekaterinburg - Barys Astana
Magnitogorsk - Salavat Ufa
Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok
Traktor Tsheljabinsk - Sibir Novosibirsk
TsSKA Moskova - Kunlun

To 18.10.2018
Ak Bars Kazan - Salavat Ufa
HK Vitjaz - Neftehimik Nizhnekamsk
Lokomotiv Yaroslavl - Admiral Vladivostok
Magnitogorsk - Avangard Omsk
Nizhni Novgorod - Jokerit
SKA Pietari - Dynamo Moskova
Slovan Bratislava - Amur Habarovsk
Sp. Moscow Dinamo Riika
Traktor Tsheljabinsk Barys Astana

Pe 19.10.2018
HK Sotshi - TsSKA Moskova
Severstal Tsherepovets - Jekaterinburg

La 20.10.2018
HK Vitjaz - Dinamo Riika
Kunlun - Neftehimik Nizhnekamsk
Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk
Sp. Moscow - Slovan Bratislava
Traktor Tsheljabinsk - Avangard Omsk

Su 21.10.2018
Lokomotiv Yaroslavl - Jekaterinburg
Severstal Tsherepovets - Magnitogorsk
SKA Pietari - TsSKA Moskova

Ma 22.10.2018
Admiral Vladivostok - Neftehimik Nizhnekamsk
Amur Habarovsk - Nizhni Novgorod
Barys Astana - Dinamo Minsk
HK Sotshi - Slovan Bratislava
Jokerit - Dinamo Riika
Salavat Ufa - Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan
Sp. Moscow - Dynamo Moskova

Ti 23.10.2018
Lokomotiv Yaroslavl - Magnitogorsk
Severstal Tsherepovets - Traktor Tsheljabinsk

Ke 24.10.2018
Admiral Vladivostok - Nizhni Novgorod
Amur Habarovsk - Neftehimik Nizhnekamsk
Avangard Omsk - Dinamo Minsk
Kunlun - Ak Bars Kazan
Salavat Ufa - SKA Pietari
Sibir Novosibirsk - HK Vitjaz

To 25.10.2018
HK Sotshi - Dynamo Moskova
Jekaterinburg - Magnitogorsk
Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Tsheljabinsk

Pe 26.10.2018
Amur Habarovsk Ak Bars Kazan
Barys Astana HK Vitjaz
Dinamo Riika SKA Pietari
Jokerit Sp. Moscow
Kunlun Nizhni Novgorod
Slovan Bratislava TsSKA Moskova

La 27.10.2018
Magnitogorsk - Dynamo Moskova
Neftehimik Nizhnekamsk - Traktor Tsheljabinsk

Su 28.10.2018
Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazan
Avangard Omsk - Nizhni Novgorod
Barys Astana - Sibir Novosibirsk
Jekaterinburg - Sp. Moscow
Jokerit - Severstal Tsherepovets
Salavat Ufa - HK Vitjaz
Slovan Bratislava - SKA Pietari

Ma 29.10.2018
Dinamo Minsk - Amur Habarovsk
Lokomotiv Yaroslavl - HK Sotshi
Neftehimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskova

Ti 30.10.2018
Barys Astana - Admiral Vladivostok
Dinamo Riika - Severstal Tsherepovets
SKA Pietari - Kunlun
Traktor Tsheljabinsk - Sp. Moscow
TsSKA Moskova - Sibir Novosibirsk

To 31.10.2018
HK Vitjaz - Amur Habarovsk
Jekaterinburg - Jokerit
Magnitogorsk - HK Sotshi

Pe 1.11.2018
Avangard Omsk - Admiral Vladivostok
Barys Astana - Traktor Tsheljabinsk
Dinamo Minsk - Kunlun
Dinamo Riika - Lokomotiv Yaroslavl
Nizhni Novgorod - Severstal Tsherepovets
Salavat Ufa - Sp. Moscow
Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk

La 2.11.2018
Jekaterinburg - HK Sotshi
Magnitogorsk - Jokerit
SKA Pietari - Amur Habarovsk

Su 3.11.2018
Avangard Omsk - Admiral Vladivostok
Dinamo Minsk - Barys Astana
HK Vitjaz - Kunlun
Neftehimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
Nizhni Novgorod - Salavat Ufa
Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl

Ma 4.11.2018
Dynamo Moskova - Severstal Tsherepovets
Jekaterinburg - Sibir Novosibirsk
Magnitogorsk - Amur Habarovsk
Traktor Tsheljabinsk - HK Sotshi
TsSKA Moskova - Jokerit

Ti 5.11.2018
Dynamo Moskova - Sp. Moscow
HK Vitjaz - Lokomotiv Yaroslavl
Neftehimik Nizhnekamsk - Salavat Ufa
Nizhni Novgorod - Ak Bars Kazan
Slovan Bratislava - Barys Astana
TsSKA Moskova - SKA Pietari

Ke 6.11.2018
Admiral Vladivostok - Kunlun
HK Sotshi - Dinamo Minsk
Severstal Tsherepovets - Jokerit

Ti 12.11.2018
Avangard Omsk - Amur Habarovsk
Dinamo Minsk - Traktor Tsheljabinsk
HK Vitjaz - Lokomotiv Yaroslavl
Salavat Ufa - Dynamo Moskova
Severstal Tsherepovets - Admiral Vladivostok
Sibir Novosibirsk - Barys Astana
SKA Pietari - Jekaterinburg
Sp. Moscow - Magnitogorsk

Ke 13.11.2018
Ak Bars Kazan - Slovan Bratislava
Neftehimik Nizhnekamsk - Dinamo Riika
Nizhni Novgorod - TsSKA Moskova

To 14.11.2018
Avangard Omsk - Kunlun
Barys Astana - Dynamo Moskova
Dinamo Minsk - Magnitogorsk
HK Sotshi - Lokomotiv Yaroslavl
HK Vitjaz - Traktor Tsheljabinsk
Jokerit - Severstal Tsherepovets
Sibir Novosibirsk - Amur Habarovsk
SKA Pietari - Admiral Vladivostok
Sp. Moscow - Jekaterinburg

Pe 15.11.2018
Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova
Neftehimik Nizhnekamsk - Slovan Bratislava
Nizhni Novgorod - Dinamo Riika

La 16.11.2018
Avangard Omsk - Dynamo Moskova
Barys Astana - mur Habarovsk
Dinamo Minsk - Jekaterinburg
HK Sotshi - Severstal Tsherepovets
HK Vitjaz - Magnitogorsk
Salavat Ufa - Admiral Vladivostok
Sibir Novosibirsk - Kunlun
SKA Pietari - Traktor Tsheljabinsk
Sp. Moscow - Lokomotiv Yaroslavl

Su 17.11.2018
Ak Bars Kazan - Dinamo Riika
Neftehimik Nizhnekamsk - TsSKA Moskova
Nizhni Novgorod - Slovan Bratislava

Ma 18.11.2018
Barys Astana - Salavat Ufa
Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl
Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskova
SKA Pietari - Magnitogorsk

Ti 19.11.2018
Admiral Vladivostok - Sp. Moscow
Amur Habarovsk - Dinamo Minsk
Nizhni Novgorod - Avangard Omsk
Severstal Tsherepovets - HK Sotshi
TsSKA Moskova - Slovan Bratislava

Ke 20.11.2018
Jekaterinburg - Neftehimik Nizhnekamsk
Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
Traktor Tsheljabinsk - Ak Bars Kazan

To 21.11.2018
Amur Habarovsk - Sp. Moscow
Dinamo Riika - HK Vitjaz
Jokerit - Avangard Omsk
Kunlun - Dinamo Minsk
TsSKA Moskova - HK Sotshi

Pe 22.11.2018
Jekaterinburg - Nizhni Novgorod
Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskova
Magnitogorsk - Ak Bars Kazan
Severstal Tsherepovets - SKA Pietari
Traktor Tsheljabinsk - Neftehimik Nizhnekamsk

La 23.11.2018
Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk
Dinamo Riika - Avangard Omsk
Jokerit - Barys Astana
Kunlun - Sp. Moscow
Slovan Bratislava - HK Vitjaz

Su 24.11.2018
Jekaterinburg - Ak Bars Kazan
Magnitogorsk - Neftehimik Nizhnekamsk
Severstal Tsherepovets - Dynamo Moskova
Traktor Tsheljabinsk - Nizhni Novgorod
TsSKA Moskova - SKA Pietari

Ma 25.11.2018
Kunlun - HK Sotshi
Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana
Salavat Ufa - Dinamo Minsk
Slovan Bratislava - Avangard Omsk

Ti 26.11.2018
Ak Bars Kazan - Neftehimik Nizhnekamsk
Amur Habarovsk - Sibir Novosibirsk
Dinamo Riika - SKA Pietari
Dynamo Moskova - Jokerit
Magnitogorsk - Nizhni Novgorod
TsSKA Moskova - HK Vitjaz

Ke 27.11.2018
Admiral Vladivostok - HK Sotshi
Salavat Ufa - Jekaterinburg
Severstal Tsherepovets - Barys Astana

To 28.11.2018
Ak Bars Kazan - Nizhni Novgorod
Dinamo Minsk - Jokerit
Dinamo Riika - TsSKA Moskova
Dynamo Moskova - Slovan Bratislava
HK Vitjaz - SKA Pietari
Kunlun - Sibir Novosibirsk
Neftehimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl

Pe 29.11.2018
Amur Habarovsk - HK Sotshi
Avangard Omsk - Jekaterinburg
Salavat Ufa - Magnitogorsk
Sp. Moscow - Severstal Tsherepovets
Traktor Tsheljabinsk - Admiral Vladivostok

La 30.11.2018
Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl
HK Vitjaz - Slovan Bratislava
Kunlun - Sibir Novosibirsk

Su 1.12.2018
Avangard Omsk - Magnitogorsk
Barys Astana - Jekaterinburg
Neftehimik Nizhnekamsk - Severstal Tsherepovets
Nizhni Novgorod - Dynamo Moskova
Salavat Ufa - Admiral Vladivostok
Sp. Moscow - TsSKA Moskova
Traktor Tsheljabinsk - Dinamo Riika

Ma 2.12.2018
HK Vitjaz - Dinamo Minsk
Jokerit - Slovan Bratislava

Ti 3.12.2018
Ak Bars Kazan - Severstal Tsherepovets
Barys Astana - Magnitogorsk
Dynamo Moskova - Amur Habarovsk
HK Sotshi - TsSKA Moskova
Lokomotiv Yaroslavl - Kunlun
Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok
Sp. Moscow - Dinamo Riika

Ke 4.12.2018
Avangard Omsk - Traktor Tsheljabinsk
Dinamo Minsk - Neftehimik Nizhnekamsk
SKA Pietari - Nizhni Novgorod
Sp. Moscow - Jokerit

To 5.12.2018
HK Sotshi - Dinamo Riika
Lokomotiv Yaroslavl - Amur Habarovsk
Sibir Novosibirsk - Magnitogorsk
Slovan Bratislava - Salavat Ufa

Pe 6.12.2018
Barys Astana - Traktor Tsheljabinsk
Dinamo Minsk - Nizhni Novgorod
HK Vitjaz - Neftehimik Nizhnekamsk
SKA Pietari - Ak Bars Kazan
TsSKA Moskova - Avangard Omsk

La 7.12.2018
Dinamo Riika - Salavat Ufa
Jekaterinburg - Amur Habarovsk
Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit
Severstal Tsherepovets - Kunlun

Su 8.12.2018
Admiral Vladivostok - Barys Astana
HK Sotshi - Avangard Omsk
HK Vitjaz - Dynamo Moskova
Magnitogorsk - Sp. Moscow
Nizhni Novgorod - Neftehimik Nizhnekamsk
Sibir Novosibirsk - Traktor Tsheljabinsk
Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan

Ma 9.12.2018
Jekaterinburg - Kunlun
Severstal Tsherepovets - Jokerit
TsSKA Moskova - Salavat Ufa

Ti 10.12.2018
Amur Habarovsk - Barys Astana
Dinamo Minsk - HK Vitjaz
Dinamo Riika - Ak Bars Kazan
Dynamo Moskova - SKA Pietari
HK Sotshi - Neftehimik Nizhnekamsk
Jekaterinburg - Sp. Moscow
Magnitogorsk - Avangard Omsk
Nizhni Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl

Ke 11.12.2018
Jokerit - Salavat Ufa

To 12.12.2018
Kunlun - Barys Astana
Slovan Bratislava - Dinamo Riika

Ti 17.12.2018
Ak Bars Kazan - Jekaterinburg
HK Vitjaz - TsSKA Moskova
Kunlun - Amur Habarovsk
Neftehimik Nizhnekamsk - Traktor Tsheljabinsk
Nizhni Novgorod - Magnitogorsk

Ke 18.12.2018
Admiral Vladivostok - Dynamo Moskova
Barys Astana - Severstal Tsherepovets
Dinamo Minsk - Dinamo Riika
HK Sotshi - Salavat Ufa
Kunlun - Amur Habarovsk
Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl
SKA Pietari - Slovan Bratislava
Sp. Moscow - Jokerit

To 19.12.2018
Ak Bars Kazan - Magnitogorsk
Neftehimik Nizhnekamsk - Jekaterinburg
Nizhni Novgorod - Traktor Tsheljabinsk

Pe 20.12.2018
Avangard Omsk - Severstal Tsherepovets
Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl
Dinamo Minsk - Slovan Bratislava
HK Vitjaz - HK Sotshi
Jokerit - TsSKA Moskova
Kunlun - Dynamo Moskova
Sibir Novosibirsk - Amur Habarovsk
SKA Pietari - Dinamo Riika
Sp. Moscow - Salavat Ufa

La 21.12.2018
Ak Bars Kazan - Traktor Tsheljabinsk
Neftehimik Nizhnekamsk - Magnitogorsk
Nizhni Novgorod - Jekaterinburg

Su 22.12.2018
Amur Habarovsk - Dynamo Moskova
Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl
Jokerit - Dinamo Riika
Salavat Ufa - Severstal Tsherepovets
Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok
SKA Pietari - TsSKA Moskova
Sp. Moscow - HK Sotshi

Ma 23.12.2018
Jekaterinburg - Traktor Tsheljabinsk
Kunlun - HK Vitjaz
Slovan Bratislava - Magnitogorsk

Ti 24.12.2018
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
Barys Astana - Admiral Vladivostok
Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan
HK Sotshi - Nizhni Novgorod
Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl
TsSKA Moskova - Neftehimik Nizhnekamsk

Ke 25.12.2018
Amur Habarovsk - HK Vitjaz
Kunlun - SKA Pietari

To 26.12.2018
Dinamo Riika - Neftehimik Nizhnekamsk
HK Sotshi - Ak Bars Kazan
Jekaterinburg - Avangard Omsk
Jokerit - Dynamo Moskova
Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk
Severstal Tsherepovets - Sp. Moscow
Slovan Bratislava - Nizhni Novgorod
Traktor Tsheljabinsk - Dinamo Minsk

Pe 27.12.2018
Admiral Vladivostok - HK Vitjaz
Amur Habarovsk - SKA Pietari

La 28.12.2018
Dinamo Riika - Nizhni Novgorod
HK Sotshi - Jokerit
Jekaterinburg - Dinamo Minsk
Lokomotiv Yaroslavl - Sp. Moscow
Salavat Ufa - Kunlun
Severstal Tsherepovets - Dynamo Moskova
Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk
Slovan Bratislava - Neftehimik Nizhnekamsk
Traktor Tsheljabinsk - Barys Astana
TsSKA Moskova - Ak Bars Kazan

Su 29.12.2018
Admiral Vladivostok - SKA Pietari

Ma 30.12.2018
Avangard Omsk - Barys Astana
Dinamo Riika - Dynamo Moskova
HK Sotshi - Sp. Moscow
Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk
Slovan Bratislava - Jokerit
Traktor Tsheljabinsk - Kunlun
TsSKA Moskova - Nizhni Novgorod

Pe 3.1.2019
Ak Bars Kazan - Avangard Omsk
Jokerit - Sibir Novosibirsk
Kunlun - Admiral Vladivostok
Sp. Moscow - Barys Astana

La 4.1.2019
Ak Bars Kazan - Salavat Ufa
Dinamo Minsk - SKA Pietari
Dynamo Moskova - Jekaterinburg
HK Vitjaz - TsSKA Moskova
Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riika
Severstal Tsherepovets - Slovan Bratislava
Traktor Tsheljabinsk - Amur Habarovsk

Su 5.1.2019
HK Sotshi - Barys Astana
Kunlun - Admiral Vladivostok
Magnitogorsk - Nizhni Novgorod
Neftehimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk
Sp. Moscow - Sibir Novosibirsk

Ma 6.1.2019
Dinamo Minsk - TsSKA Moskova
Dynamo Moskova - Dinamo Riika
Jokerit - SKA Pietari
Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava
Salavat Ufa - Amur Habarovsk
Traktor Tsheljabinsk - Jekaterinburg

Ti 7.1.2019
HK Sotshi - Sibir Novosibirsk
HK Vitjaz - Ak Bars Kazan
Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
Neftehimik Nizhnekamsk - Nizhni Novgorod
Sp. Moscow - Avangard Omsk

Ke 8.1.2019
Barys Astana - Amur Habarovsk
Dinamo Minsk - Slovan Bratislava
Jekaterinburg - SKA Pietari
Jokerit - Dynamo Moskova
Lokomotiv Yaroslavl - TsSKA Moskova
Salavat Ufa - Kunlun
Severstal Tsherepovets - Dinamo Riika

To 9.1.2019
Sp. Moscow - Neftehimik Nizhnekamsk
Traktor Tsheljabinsk - Ak Bars Kazan

Pe 10.1.2019
Admiral Vladivostok - Amur Habarovsk
Barys Astana - Kunlun
Lokomotiv Yaroslavl - SKA Pietari

La 11.1.2019
Ak Bars Kazan - Dynamo Moskova
Avangard Omsk - Jokerit
Magnitogorsk - Dinamo Minsk
Nizhni Novgorod - Jekaterinburg
Salavat Ufa - HK Sotshi
Sibir Novosibirsk - Severstal Tsherepovets
Slovan Bratislava - HK Vitjaz
TsSKA Moskova - Traktor Tsheljabinsk

Ma 13.1.2019
Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl
Amur Habarovsk - Severstal Tsherepovets
Avangard Omsk - Sp. Moscow
Barys Astana - HK Sotshi
Dinamo Riika - Traktor Tsheljabinsk
Kunlun - Jokerit
Neftehimik Nizhnekamsk - Magnitogorsk
Nizhni Novgorod - Dynamo Moskova
Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
SKA Pietari - HK Vitjaz
Slovan Bratislava - Jekaterinburg
TsSKA Moskova - Dinamo Minsk

Ke 15.1.2019
Admiral Vladivostok - Jokerit
Ak Bars Kazan - Nizhni Novgorod
Amur Habarovsk - Lokomotiv Yaroslavl
Avangard Omsk - Salavat Ufa
Barys Astana - Sp. Moscow
Dinamo Minsk - HK Vitjaz
Dinamo Riika - Jekaterinburg
Kunlun - Severstal Tsherepovets
Sibir Novosibirsk - HK Sotshi
SKA Pietari - Neftehimik Nizhnekamsk
Slovan Bratislava - Traktor Tsheljabinsk
TsSKA Moskova - Magnitogorsk

Pe 17.1.2019
Admiral Vladivostok - Severstal Tsherepovets
Amur Habarovsk - Jokerit
Avangard Omsk - HK Sotshi
Barys Astana - Salavat Ufa
Dinamo Riika - Magnitogorsk
Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl
Neftehimik Nizhnekamsk - HK Vitjaz
Sibir Novosibirsk - Sp. Moscow
SKA Pietari - Dynamo Moskova
Traktor Tsheljabinsk - Nizhni Novgorod
TsSKA Moskova - Jekaterinburg

Ti 21.1.2019
Dynamo Moskova - Severstal Tsherepovets
Jokerit - Neftehimik Nizhnekamsk
Sp. Moscow - Nizhni Novgorod

Ke 22.1.2019
Admiral Vladivostok - Avangard Omsk
Amur Habarovsk - Sibir Novosibirsk
Dinamo Riika - Slovan Bratislava
Jekaterinburg - Traktor Tsheljabinsk
Kunlun - Salavat Ufa
Lokomotiv Yaroslavl - TsSKA Moskova
Magnitogorsk - Barys Astana
SKA Pietari - Dinamo Minsk

To 23.1.2019
HK Sotshi - Neftehimik Nizhnekamsk
HK Vitjaz - Nizhni Novgorod
Jokerit - Ak Bars Kazan
Sp. Moscow - Severstal Tsherepovets

Pe 24.1.2019
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk
Amur Habarovsk - Avangard Omsk
Dinamo Riika - Dinamo Minsk
Kunlun - Salavat Ufa
Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava
Magnitogorsk - Traktor Tsheljabinsk
SKA Pietari - Barys Astana

La 25.1.2019
Dynamo Moskova - Sp. Moscow
HK Vitjaz - Severstal Tsherepovets
Jokerit - Nizhni Novgorod
Neftehimik Nizhnekamsk - Jekaterinburg

Su 26.1.2019
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk
Ak Bars Kazan - Traktor Tsheljabinsk
Amur Habarovsk - Salavat Ufa
Kunlun - Avangard Omsk
SKA Pietari - Dinamo Riika
Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
TsSKA Moskova - Barys Astana

Ma 27.1.2019
Lokomotiv Yaroslavl - HK Sotshi
Magnitogorsk - Jekaterinburg
Neftehimik Nizhnekamsk - Nizhni Novgorod
Severstal Tsherepovets - HK Vitjaz

Ti 28.1.2019
Admiral Vladivostok - Amur Habarovsk
Dynamo Moskova - Dinamo Riika
Kunlun - Avangard Omsk
TsSKA Moskova - Dinamo Minsk

Ke 29.1.2019
Ak Bars Kazan - Jekaterinburg
Magnitogorsk - SKA Pietari
Neftehimik Nizhnekamsk - HK Sotshi
Salavat Ufa - Jokerit
Sibir Novosibirsk - Barys Astana
Traktor Tsheljabinsk - HK Vitjaz

To 30.1.2019
Severstal Tsherepovets - Lokomotiv Yaroslavl

Pe 31.1.2019
Amur Habarovsk - Kunlun
Avangard Omsk - HK Vitjaz
Barys Astana - SKA Pietari
Dinamo Minsk - Admiral Vladivostok
Dinamo Riika - Sp. Moscow
Dynamo Moskova - Magnitogorsk
Sibir Novosibirsk - Jokerit
Slovan Bratislava - HK Sotshi
TsSKA Moskova - Ak Bars Kazan

La 1.2.2019
Nizhni Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl

Su 2.2.2019
Avangard Omsk - SKA Pietari
Barys Astana - Jokerit
Dinamo Minsk - Dinamo Riika
Dynamo Moskova - Admiral Vladivostok
Jekaterinburg - HK Vitjaz
Salavat Ufa - Amur Habarovsk
Severstal Tsherepovets - TsSKA Moskova
Sibir Novosibirsk - Kunlun
Sp. Moscow - Ak Bars Kazan
Traktor Tsheljabinsk - Magnitogorsk

Ma 3.2.2019
HK Sotshi - Lokomotiv Yaroslavl
Nizhni Novgorod - Neftehimik Nizhnekamsk

Ti 4.2.2019
Dinamo Minsk - TsSKA Moskova
HK Vitjaz - Admiral Vladivostok
Jekaterinburg - Magnitogorsk
Salavat Ufa - Barys Astana
Severstal Tsherepovets - Amur Habarovsk
Sibir Novosibirsk - SKA Pietari
Slovan Bratislava - Dinamo Riika
Traktor Tsheljabinsk - Jokerit

Ke 5.2.2019
Ak Bars Kazan - Neftehimik Nizhnekamsk
Sp. Moscow - HK Sotshi

To 6.2.2019
Admiral Vladivostok - Kunlun

Ti 11.2.2019
Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl
Dinamo Riika - Jokerit
HK Sotshi - HK Vitjaz
Jekaterinburg - Nizhni Novgorod
SKA Pietari - Severstal Tsherepovets
Slovan Bratislava - TsSKA Moskova
Sp. Moscow - Dynamo Moskova
Traktor Tsheljabinsk - Neftehimik Nizhnekamsk

Ke 12.2.2019
Admiral Vladivostok - Avangard Omsk
Amur Habarovsk - Salavat Ufa
Barys Astana - Sibir Novosibirsk

To 13.2.2019
Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova
Dynamo Moskova - Jokerit
Lokomotiv Yaroslavl - Nizhni Novgorod
Magnitogorsk - HK Vitjaz
Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
Sp. Moscow - SKA Pietari
Traktor Tsheljabinsk - Severstal Tsherepovets

Pe 14.2.2019
Admiral Vladivostok - Salavat Ufa
Amur Habarovsk - Avangard Omsk
Barys Astana - Kunlun
Neftehimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk

La 15.2.2019
Dinamo Riika - Dinamo Minsk
Dynamo Moskova - HK Sotshi
Jekaterinburg - Ak Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl - HK Vitjaz
Severstal Tsherepovets - Traktor Tsheljabinsk
SKA Pietari - Jokerit
TsSKA Moskova - Slovan Bratislava

Su 16.2.2019
Admiral Vladivostok - Salavat Ufa
Amur Habarovsk - Kunlun
Barys Astana - Avangard Omsk
Magnitogorsk - Neftehimik Nizhnekamsk
Nizhni Novgorod - Sibir Novosibirsk

Ma 17.2.2019
Dinamo Minsk - HK Sotshi
Dynamo Moskova - Traktor Tsheljabinsk

Ti 18.2.2019
Admiral Vladivostok - Barys Astana
Ak Bars Kazan - Magnitogorsk
Amur Habarovsk - Kunlun
Avangard Omsk - Salavat Ufa
Dinamo Riika - Slovan Bratislava
Jekaterinburg - Neftehimik Nizhnekamsk
Jokerit - Sp. Moscow
SKA Pietari - Lokomotiv Yaroslavl
TsSKA Moskova - HK Vitjaz

Ke 19.2.2019
Nizhni Novgorod - Traktor Tsheljabinsk

To 20.2.2019
Amur Habarovsk - Barys Astana
Dynamo Moskova - Magnitogorsk
HK Sotshi - Sp. Moscow
HK Vitjaz - Dinamo Minsk
Jokerit - Slovan Bratislava
Kunlun - Admiral Vladivostok
Neftehimik Nizhnekamsk - SKA Pietari
Salavat Ufa - Ak Bars Kazan
Severstal Tsherepovets - Dinamo Riika
Sibir Novosibirsk - Jekaterinburg
TsSKA Moskova - Lokomotiv Yaroslavl

La 22.2.2019
Admiral Vladivostok - Amur Habarovsk
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
Dynamo Moskova - Nizhni Novgorod
HK Sotshi - Slovan Bratislava
HK Vitjaz - Jekaterinburg
Jokerit - Dinamo Minsk
Kunlun - Barys Astana
Magnitogorsk - Ak Bars Kazan
Severstal Tsherepovets - Sp. Moscow
Traktor Tsheljabinsk - SKA Pietari
TsSKA Moskova - Dinamo Riika
KHL 2018-2019