KHL 2020-2021


KHL kausi 2020-2021 kestää aina syyskuun alusta pitkälle kevääseen. Löydät sivuilta kaiken tarvittavan tiedon kaudesta. Löydät otteluohjelman, suomalaiset, vedonlyöntivihjeet ja paljon muuta!


KHL eli Kontinental Hockey League on ollut käynnissä kaudesta 2008-2009 lähtien. Suurin osa joukkueista tulee Venäjältä, mutta myös Itä-Euroopasta ja Aasiasta on joukkueita sekä myös Suomesta jälleen Helsingin Jokerit. Hallitsevana mestarina tulevaan kauteen lähtee TsSKA Moskova. Kauden 2019-20 mestaruus jäi koronavirusepidemian vuoksi jakamatta. Helsingin Jokerit on pelannut KHL:ää kaudesta 2014-15 alkaen.



KHL:n ottelut näyttää suorana vedonlyöntisivusto NordicBet.

Näet kaikki KHL:n ottelut suorana Jokerien pelejä lukuunottamatta NordicBetiltä. Siirry www.nordicbet.com sivustolle ja näet ottelut sekä saat ensitalletuksellesi 100€ extraa vedonlyöntiin. Talleta siis 100€ ja saat 200€ pelirahaa. Bonuksen ehdoista voit lukea lisää täältä.



KHL 2020-21: Vedonlyönti


KHL:n vedonlyönti on äärimmäisen suosittua Suomessa. Pelivaihto KHL:n vedonlyönnissä kasvaa vuosi vuodelta ja suomalaiset ovat yhä kiinnostuneempia KHL:stä. VB tarjoaa KHL:ään kattavasti vedonlyöntivihjeitä kaudella 2020-21. Näet kaikki KHL vihjeet alta.



KHL kausi 2020/21 alkaa syyskuussa


Vaikka KHL-kausi 2019/20 päättyi kesken pudotuspelien niin uusi kausi alkaa totutusti jo syyskuun alussa. Kahteen ensimmäiseen pelipäivään pelataan peräti kahdeksan ottelua. Mielenkiintoisimpina kamppailuna heti startissa ovat tietenkin mestarisuosikkien TsSKA Moskovan ja AK Bars Kazanin kohtaaminen sekä Dinamo Minskin ja Helsingin Jokerien välinen ottelu.





Alta löydät myös kaikki parhaat vedonlyöntibonukset, joita suosittelemme hyödyntämään KHL:n vedonlyönnissä. Bonuksilla voit lisätä pelikassaasi huomattavasti.

Arvostelu

Bonus

Kierrätys

Pelaa

1.Betway - Lue arvosteluBetway100% bonus 125€ asti 10x bonusPelaa nyt
2.888sport - Lue arvostelu888sport100% bonus 100€ asti6x bonusPelaa nyt
Casino Winner - Lue arvosteluCasino Winner100% bonus 25€ saakka1x (T+B)Pelaa nyt
Eaglebet - Lue arvosteluEaglebet100% bonus 100€ asti5x (T+B)Pelaa nyt
5.NordicBet - Lue arvosteluNordicBet100% bonus 100€ asti6x bonusPelaa nyt
6.Betfair - Lue arvosteluBetfair100% bonus 100€ asti3x (T+B)Pelaa nyt
7.Mr Green - Lue arvosteluMr Green100€ ilmaisvetoEi kierrätystä!Pelaa nyt
8.Coolbet - Lue arvosteluCoolbet100% / 150€ tai 400% / 40€6x bonusPelaa nyt
9.Unibet - Lue arvosteluUnibet100% bonus 100€ asti4x bonusPelaa nyt
10.Mobilebet - Lue arvosteluMobilebet100% bonus 100€ asti8x (T+B)Pelaa nyt

KHL 2020-2021: Mestaruuskertoimet & suosikit


Vedonlyöntisivustot luottavat kauden alussa jälleen kerran kolmeen kovaan, kun TsSKA Moskova ja Pietarin SKA ovat yhdessä AK Bars Kazanin kanssa suosikkeja voittamaan Gagarin Cupin. Moskova ja Pietari olivat viime kaudella runkosarjassa läntisen konferenssin kaksi parasta seuraa kun taas Kazan oli vahvin idässä. Mennäänkö tuleva kausi samoissa merkeissä?

Helsingin Jokerit saa mestaruuskertoimeksi nyt 10.00 Coolbet vedonlyöntisivustolta.



KHL Joukkueet 2020-21


Kontinental Hockey League eli KHL pitää sisällään tällä kaudella 23 joukkuetta. Joukkueet on jaettu läntiseen ja itäiseen konferenssiin sekä konferenssien sisällä kahteen eri divisioonaan. Kiinalaisjoukkue Kunlun Red Star on ollut mukana nyt neljä kautta ja jatkaa KHL:ssä vieläkin. Joukkuemuutoksia tälle kaudelle tulee, sillä Pohjois-Korean ja Kiinan rajalla majaansa pitänyt Admiral Vladivostok vetäytyi sarjasta ainakin yhden kauden ajaksi koronaepidemian aiheuttamien taloudellisten vaikeuksien vuoksi.

KHL Jokerit pelaavat totuttuun tapaan jälleen läntisessä konferenssissa Bobrov divisioonassa.

Läntinen konferenssi


Bobrov Divisioona
Dynamo Moscow
Dinamo Riga
Jokerit Helsinki
Severstal Cherepovets
SKA Saint Petersburg
Spartak Moscow

Tarasov Divisioona
HC Vityaz
Dinamo Minsk
Lokomotiv Yaroslavl
HC Sochi
CSKA Moscow

Itäinen konferenssi


Kharlamov Divisioona
Avtomobilist Yekaterinburg
Ak Bars Kazan
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik Nizhnekamsk
Traktor Chelyabinsk
Torpedo Nizhny Novgorod

Chernyshev Divisioona
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
Barys Astana
Kunlun Red Star
Salavat Yulaev Ufa
Sibir Novosibirsk


KHL joukkueet kartalla


Näet alla olevasta kuvasta, mihin KHL joukkueet sijoittuvat kartalla. Pystyt myös arvioimaan mittakaavan avulla joukkueiden välisiä etäisyyksiä, jotka ovat KHL:ssä hyvin pitkiä.

KHL joukkueet sijoittuvat kartalla kuvan mukaisesti.

KHL 2020-2021: Suomalaiset


Suomalaisten pelaajien määrä KHL:ssä kasvoi hieman alkavalle kaudelle, kun viime kaudella suomalaispelaajia oli yhteensä 46 ja tällä kaudella 48. Eniten suomalaisia on KHL-seuroissa nähty kaudella 2016-17, kun jopa 51 pelaajaa pelasi KHL:ssä. Suurin osa pelaajista on luonnollisesti Jokereiden pelaajia. Jokerien joukkueessa on tuttuja nimiä myös parin vuoden voitokkaasta MM-kulta joukkueesta ja odotammekin, että etenkin Marko Anttila ja Veli-Matti Savinainen jatkavat edelleen voitavalla tasolla.

Jokerit saivat myös ilokseen pitää kokoonpanossaan sarjan parhaimpiin puolustajiin lukeutuvan Mikko Lehtosen. Lehtonen pelaa tämän kauden Jokereissa lainalla NHL-joukkue Toronto Maple Leafsista. Jokerien hyökkäys sai tälle kaudelle uutta verta, kun joukkueeseen saapui Kärpissä jo vuosia loistanut Julius Junttila.

KHL:n toiseksi suurimmat suomalaiskiintiöt omaavat Sibir Novosibirsk sekä Salavat Ufa. Molemmat joukkueet ovat mielenkiintoisia suomalaisille jääkiekon ystäville, kun niissä kiekkoilee peräti neljä suomalaista. Sibirin pelaajista keskushyökkääjä Mikael Ruohomaa oli viime kaudella koko KHL:n pistepörssissä sijalla 13 kun taas Ufan maalivahti Juho Metsola lukeutuu sarjan kärkipelaajiin.

PelaajaJoukkue
Jesse JoensuuJokerit
Marko AnttilaJokerit
Veli-Matti SavinainenJokerit
Henrik HaapalaJokerit
Julius JunttilaJokerit
Konsta HirvonenJokerit
Henri IkonenJokerit
Rasmus LahnaviikJokerit
Antti PihlströmJokerit
Henri IkonenJokerit
Eetu MäkiJokerit
Mathias HänninenJokerit
Aleksi HalmeJokerit
Saku MäenalanenJokerit
Iiro PakarinenJokerit
Tommi KivistöJokerit
Nuuti ViitasaloJokerit
Niklas FrimanJokerit
Sami LepistöJokerit
Jaako ManninenJokerit
Mikko LehtonenJokerit
Mico LuotoJokerit
Oliver TuhkanenJokerit
Sebastian KatainenJokerit
Samuel JukuriJokerit
Waltteri IgnatjewJokerit
Antti NiemiJokerit
Aleksanteri HeiskanenJokerit
Oliwer KaskiAvangard Omsk
Ville PokkaAvangard Omsk
Juuso HietanenDynamo Moskva
Teemu PulkkinenDynamo Moskva
Jere KarjalainenHK Sochi
Atte OhtamaaLokomotiv Yaroslavl
Harri PesonenMetallurg Magnitogorsk
Juho LammikkoMetallurg Magnitogorsk
Otso RantakariNeftekhimik Nizhnekamsk
Teemu HartikainenSalavat Yulaev Ufa
Sakari ManninenSalavat Yulaev Ufa
Markus GranlundSalavat Yulaev Ufa
Veli-Matti VittasmäkiSeverstal Cherepovets
Joonas NättinenSeverstal Cherepovets
Jyrki JokipakkaSibir Novosibirsk
Juuso PuustinenSibir Novosibirsk
Mikael RuohomaaSibir Novosibirsk
Miro AaltonenSKA St. Petersburg
Joonas KemppainenSKA St. Petersburg
Jori LehteräSpartak Moskova
Juha MetsolaSalavat Yulaev Ufa
Juho OlkinuoraMetallurg Magnitogorsk
Harri SäteriSibir Novosibirsk -
Joni OrtioBarys Nur-Sultan


Marko Anttilalta odotetaan jälleen ihme tekoja Jokeri-nutussa


KHL Otteluohjelma 2020-21



Syyskuu


Keskiviikko 2.9.2020
19:30 TsSKA Moskova - Ak Bars Kazan

Torstai 3.9.2020
17:00 Traktor Tsheljabinsk - Jekaterinburg
19:00 Lokomotiv Jaroslavl - Spartak Moskova
19:00 Nizhni Novgorod - Salavat Ufa
19:00 Severstal Tsherepovets - Amur Habarovsk
19:10 Dinamo Minsk - Jokerit
19:30 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
19:30 Dinamo Riika - Barys Nur-Sultan

Perjantai 4.9.2020
17:00 Magnitogorsk - Kunlun
19:00 Ak Bars Kazan - HK Vitjaz
19:00 Neftehimik Nizhnekamsk - SKA Pietari
19:30 TsSKA Moskova - HK Sotshi

Lauantai 5.9.2020
15:00 Jekaterinburg - Spartak Moskova
17:00 Dinamo Riika - Jokerit
17:00 Lokomotiv Jaroslavl - Amur Habarovsk
17:00 Nizhni Novgorod - Sibir Novosibirsk
17:00 Severstal Tsherepovets - Salavat Ufa
17:10 Dinamo Minsk - Barys Nur-Sultan
18:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskova

Sunnuntai 6.9.2020
15:00 Magnitogorsk - HK Sotshi
15:00 Traktor Tsheljabinsk - Kunlun
17:00 Ak Bars Kazan - SKA Pietari
17:00 Neftehimik Nizhnekamsk - HK Vitjaz

Maanantai 7.9.2020
19:00 Severstal Tsherepovets - Sibir Novosibirsk
19:10 Dinamo Minsk - Salavat Ufa
19:30 Avangard Omsk - Amur Habarovsk
19:30 Dynamo Moskova - Spartak Moskova
19:30 TsSKA Moskova - Barys Nur-Sultan

Tiistai 8.9.2020
17:00 Jekaterinburg - Kunlun
17:00 Traktor Tsheljabinsk - HK Sotshi
19:00 Nizhni Novgorod - SKA Pietari
19:30 Dinamo Riika - HK Vitjaz

Keskiviikko 9.9.2020
17:00 Magnitogorsk - Amur Habarovsk
18:30 Jokerit - Neftehimik Nizhnekamsk
19:10 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan
19:30 Dynamo Moskova - Lokomotiv Jaroslavl
19:30 Spartak Moskova - Salavat Ufa

Torstai 10.9.2020
15:30 Sibir Novosibirsk - TsSKA Moskova
16:30 Barys Nur-Sultan – Kunlun

Perjantai 11.9.2020
17:00 Jekaterinburg - Nizhni Novgorod
17:00 Magnitogorsk - Avangard Omsk
18:30 Jokerit - Ak Bars Kazan
19:30 Dinamo Riika - Neftehimik Nizhnekamsk
19:30 SKA Pietari - Lokomotiv Jaroslavl

Lauantai 12.9.2020
10:00 Amur Habarovsk - TsSKA Moskova
13:30 Sibir Novosibirsk - Kunlun
14:00 Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskova

Sunnuntai 13.9.2020
14:30 Salavat Ufa - Avangard Omsk
15:00 Magnitogorsk - Nizhni Novgorod
17:00 HK Sotshi - Ak Bars Kazan
17:00 HK Vitjaz - Severstal Tsherepovets
17:00 Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Tsheljabinsk
17:00 SKA Pietari - Neftehimik Nizhnekamsk
17:00 Spartak Moskova - Dinamo Minsk

Maanantai 14.9.2020
12:00 Amur Habarovsk - Dynamo Moskova
15:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riika
16:30 Barys Nur-Sultan - TsSKA Moskova

Tiistai 15.9.2020
17:30 Salavat Ufa - Nizhni Novgorod
18:30 Jokerit - Severstal Tsherepovets
19:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Jekaterinburg
19:30 Avangard Omsk - SKA Pietari
19:30 HK Sotshi - Magnitogorsk
19:30 HK Vitjaz - Dinamo Minsk
19:30 Spartak Moskova - Traktor Tsheljabinsk

Keskiviikko 16.9.2020
12:00 Amur Habarovsk - Dinamo Riika
15:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskova

Torstai 17.9.2020
18:30 Jokerit - Magnitogorsk
19:00 Ak Bars Kazan - Salavat Ufa
19:00 Kunlun - Jekaterinburg
19:00 Nizhni Novgorod - Severstal Tsherepovets
19:30 HK Sotshi - Lokomotiv Jaroslavl
19:30 HK Vitjaz - Traktor Tsheljabinsk
19:30 Spartak Moskova - SKA Pietari

Perjantai 18.9.2020
16:30 Barys Nur-Sultan - Dinamo Riika
19:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk

Lauantai 19.9.2020
17:00 HK Vitjaz - Jokerit
17:00 Kunlun - Salavat Ufa
17:00 TsSKA Moskova - Magnitogorsk
17:10 Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl

Sunnuntai 20.9.2020
15:00 Jekaterinburg - Avangard Omsk
15:00 Traktor Tsheljabinsk - Amur Habarovsk
17:00 Ak Bars Kazan - HK Sotshi
17:00 Dynamo Moskova - Spartak Moskova
17:00 Severstal Tsherepovets - Barys Nur-Sultan
17:00 SKA Pietari - Nizhni Novgorod

Maanantai 21.9.2020
19:00 Kunlun - Lokomotiv Jaroslavl
19:10 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk
19:30 TsSKA Moskova – Jokerit

Tiistai 22.9.2020
17:00 Jekaterinburg - HK Vitjaz
17:00 Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
17:00 Traktor Tsheljabinsk - Severstal Tsherepovets
17:30 Salavat Ufa - HK Sotshi
19:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk
19:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Amur Habarovsk
19:30 Dinamo Riika - Nizhni Novgorod

Keskiviikko 23.9.2020
19:30 SKA Pietari - Sibir Novosibirsk

Torstai 24.9.2020
17:00 Magnitogorsk - HK Vitjaz
17:30 Salavat Ufa - Traktor Tsheljabinsk
19:00 Nizhni Novgorod - Amur Habarovsk
19:30 HK Sotshi - Dynamo Moskova
19:30 TsSKA Moskova - Severstal Tsherepovets

Perjantai 25.9.2020
17:00 Jekaterinburg - Dinamo Minsk
18:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk
19:00 Lokomotiv Jaroslavl - Neftehimik Nizhnekamsk
19:30 Avangard Omsk - Kunlun
19:30 SKA Pietari - Ak Bars Kazan

Lauantai 26.9.2020
14:30 Salavat Ufa - HK Vitjaz
17:00 Dinamo Riika - Dynamo Moskova
17:00 Spartak Moskova - Amur Habarovsk

Sunnuntai 27.9.2020
15:00 Traktor Tsheljabinsk - Dinamo Minsk
16:00 Jokerit - TsSKA Moskova
17:00 Kunlun - Barys Nur-Sultan
17:00 Nizhni Novgorod - Neftehimik Nizhnekamsk
17:00 Severstal Tsherepovets - Ak Bars Kazan
18:00 Avangard Omsk – Magnitogorsk

Maanantai 28.9.2020
15:30 Sibir Novosibirsk - Jekaterinburg
19:30 Spartak Moskova - Dynamo Moskova

Tiistai 29.9.2020
19:00 Kunlun - Neftehimik Nizhnekamsk
19:00 Lokomotiv Jaroslavl - Magnitogorsk
19:00 Nizhni Novgorod - Ak Bars Kazan
19:00 Severstal Tsherepovets - Dinamo Minsk
19:30 Avangard Omsk - Jokerit
19:30 Dinamo Riika - TsSKA Moskova
19:30 HK Sotshi - Traktor Tsheljabinsk
19:30 HK Vitjaz - Barys Nur-Sultan

Keskiviikko 30.9.2020
15:30 Sibir Novosibirsk - SKA Pietari
17:30 Salavat Ufa – Jekaterinburg

Lokakuu


Torstai 1.10.2020
19:00 Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazan
19:00 Severstal Tsherepovets - Jokerit
19:30 Avangard Omsk - HK Vitjaz
19:30 Dinamo Riika - Dinamo Minsk
19:30 Dynamo Moskova - Traktor Tsheljabinsk
19:30 HK Sotshi - Barys Nur-Sultan
19:30 Spartak Moskova - TsSKA Moskova

Perjantai 2.10.2020
12:00 Amur Habarovsk - SKA Pietari
15:30 Sibir Novosibirsk - Nizhni Novgorod
17:00 Magnitogorsk – Jekaterinburg

Lauantai 3.10.2020
17:00 HK Vitjaz - Dinamo Riika
17:00 Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit
17:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Salavat Ufa

Sunnuntai 4.10.2020
10:00 Amur Habarovsk - Nizhni Novgorod
14:00 Barys Nur-Sultan - SKA Pietari
17:00 Dynamo Moskova - Kunlun
17:00 TsSKA Moskova - Avangard Omsk

Maanantai 5.10.2020
19:00 Ak Bars Kazan - Salavat Ufa
19:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Magnitogorsk
19:30 HK Sotshi - Dinamo Riika

Tiistai 6.10.2020
12:00 Amur Habarovsk - Nizhni Novgorod
15:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Tsherepovets
18:30 Jokerit - Spartak Moskova
19:30 HK Vitjaz - Lokomotiv Jaroslavl
19:30 TsSKA Moskova - Dynamo Moskova

Keskiviikko 7.10.2020
17:00 Jekaterinburg - Barys Nur-Sultan
17:00 Traktor Tsheljabinsk - Kunlun
19:10 Dinamo Minsk - HK Sotshi
19:30 SKA Pietari – Magnitogorsk

Torstai 8.10.2020
12:00 Amur Habarovsk - Severstal Tsherepovets
17:30 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk
19:30 HK Vitjaz - Ak Bars Kazan
19:30 Spartak Moskova - Lokomotiv Jaroslavl

Perjantai 9.10.2020
17:00 Jekaterinburg - Magnitogorsk
18:30 Jokerit - Dinamo Riika
19:10 Dinamo Minsk - Kunlun
19:30 SKA Pietari - HK Sotshi

Lauantai 10.10.2020
14:00 Barys Nur-Sultan - Severstal Tsherepovets
14:30 Salavat Ufa - TsSKA Moskova
17:00 Lokomotiv Jaroslavl - Dynamo Moskova
17:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
18:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk

Sunnuntai 11.10.2020
15:00 Jekaterinburg - Traktor Tsheljabinsk
17:10 Dinamo Minsk - Dinamo Riika

Maanantai 12.10.2020
14:30 Salavat Ufa - Barys Nur-Sultan
17:00 Magnitogorsk - TsSKA Moskova
18:30 Jokerit - Lokomotiv Jaroslavl
19:00 Nizhni Novgorod - Sibir Novosibirsk
19:30 HK Sotshi - Avangard Omsk
19:30 HK Vitjaz - Amur Habarovsk
19:30 SKA Pietari - Dynamo Moskova
19:30 Spartak Moskova – Kunlun

Tiistai 13.10.2020
19:00 Ak Bars Kazan - Traktor Tsheljabinsk

Keskiviikko 14.10.2020
17:00 Magnitogorsk - Avangard Omsk
18:30 Jokerit - TsSKA Moskova
19:00 Ak Bars Kazan - Amur Habarovsk
19:30 Dinamo Riika - Lokomotiv Jaroslavl
19:30 HK Sotshi - SKA Pietari
19:30 HK Vitjaz - Jekaterinburg
19:30 Spartak Moskova - Barys Nur-Sultan

Torstai 15.10.2020
19:00 Kunlun - Salavat Ufa
19:00 Severstal Tsherepovets - Traktor Tsheljabinsk

Perjantai 16.10.2020
17:00 Magnitogorsk - Neftehimik Nizhnekamsk
19:00 Ak Bars Kazan - Barys Nur-Sultan
19:00 Nizhni Novgorod - Jekaterinburg
19:30 HK Sotshi - Amur Habarovsk
19:30 TsSKA Moskova - SKA Pietari

Lauantai 17.10.2020
13:30 Sibir Novosibirsk – Jokerit
17:00 Dinamo Riika - HK Vitjaz
18:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa

Sunnuntai 18.10.2020
15:00 Traktor Tsheljabinsk - Neftehimik Nizhnekamsk
17:00 Severstal Tsherepovets - Jekaterinburg
17:00 TsSKA Moskova - Dynamo Moskova
17:10 Dinamo Minsk - Spartak Moskova

Maanantai 19.10.2020
12:00 Amur Habarovsk - Jokerit
15:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan
19:00 Kunlun - Nizhni Novgorod
19:30 Dinamo Riika - Magnitogorsk
19:30 HK Sotshi - Salavat Ufa
19:30 SKA Pietari - HK Vitjaz

Tiistai 20.10.2020
19:00 Lokomotiv Jaroslavl - Spartak Moskova

Keskiviikko 21.10.2020
12:00 Amur Habarovsk - Ak Bars Kazan
15:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Tsheljabinsk
16:30 Barys Nur-Sultan - Jokerit
19:00 Kunlun - Magnitogorsk
19:00 Severstal Tsherepovets - HK Sotshi
19:30 Dynamo Moskova - Dinamo Minsk
19:30 HK Vitjaz - Salavat Ufa
19:30 TsSKA Moskova - Nizhni Novgorod

Torstai 22.10.2020
19:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Jekaterinburg
19:30 Avangard Omsk - Dinamo Riika
19:30 SKA Pietari - Spartak Moskova

Perjantai 23.10.2020
12:00 Amur Habarovsk - Traktor Tsheljabinsk
16:30 Barys Nur-Sultan - Ak Bars Kazan
19:00 Severstal Tsherepovets - Magnitogorsk
19:30 HK Vitjaz - HK Sotshi
19:30 TsSKA Moskova - Dinamo Minsk

Lauantai 24.10.2020
17:00 Dynamo Moskova - Dinamo Riika
17:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Jaroslavl
18:00 Avangard Omsk – Jekaterinburg

Sunnuntai 25.10.2020
09:00 Amur Habarovsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Kunlun - TsSKA Moskova
16:00 Spartak Moskova - HK Sotshi
16:10 Dinamo Minsk - Severstal Tsherepovets

Maanantai 26.10.2020
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan
16:00 Magnitogorsk - Nizhni Novgorod
16:30 Salavat Ufa - Lokomotiv Jaroslavl
17:30 Jokerit - Jekaterinburg
18:30 Dynamo Moskova - HK Vitjaz
18:30 SKA Pietari - Avangard Omsk

Tiistai 27.10.2020
18:00 Ak Bars Kazan - Neftehimik Nizhnekamsk
18:30 Spartak Moskova - Severstal Tsherepovets

Keskiviikko 28.10.2020
16:00 Jekaterinburg - Lokomotiv Jaroslavl
16:00 Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Nizhni Novgorod
16:30 Salavat Ufa - Amur Habarovsk
17:30 Jokerit - HK Vitjaz
18:10 Dinamo Minsk - Dinamo Riika
18:30 Dynamo Moskova - Avangard Omsk
18:30 SKA Pietari – Kunlun

Torstai 29.10.2020
18:30 Spartak Moskova - TsSKA Moskova

Perjantai 30.10.2020
15:30 Barys Nur-Sultan - Kunlun
16:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Dinamo Riika
18:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Dynamo Moskova
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Amur Habarovsk
18:00 Nizhni Novgorod - Dinamo Minsk
18:00 Severstal Tsherepovets - HK Vitjaz
18:30 HK Sotshi – Jokerit

Marraskuu


Sunnuntai 1.11.2019
13:30 Salavat Ufa - Kunlun
14:00 Jekaterinburg - Dinamo Riika
14:00 Magnitogorsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Dynamo Moskova - TsSKA Moskova
16:00 HK Sotshi - HK Vitjaz
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - Dinamo Minsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Nizhni Novgorod - Amur Habarovsk
16:00 Severstal Tsherepovets - Jokerit
16:00 Spartak Moskova - Avangard Omsk

Tiistai 10.11.2020
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Magnitogorsk
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Barys Nur-Sultan
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Kunlun
18:00 Nizhni Novgorod - Ak Bars Kazan
18:30 Avangard Omsk - HK Sotshi
18:30 HK Vitjaz - Dynamo Moskova
18:30 Jokerit - SKA Pietari
18:30 TsSKA Moskova - Spartak Moskova

Keskiviikko 11.11.2019
14:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk

Torstai 12.11.2019
16:00 Magnitogorsk - Jokerit
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Ak Bars Kazan
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Jekaterinburg
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Barys Nur-Sultan
18:00 Nizhni Novgorod - Kunlun
18:30 Dynamo Moskova - Severstal Tsherepovets
18:30 HK Vitjaz - SKA Pietari
18:30 TsSKA Moskova - Salavat Ufa
19:30 Dinamo Riika - HK Sotshi

Perjantai 13.11.2020
11:00 Amur Habarovsk - Dinamo Minsk
14:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk

Lauantai 14.11.2020
16:00 Ak Bars Kazan - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Dynamo Moskova - Salavat Ufa
16:00 HK Vitjaz - Spartak Moskova
16:00 Kunlun - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit
16:00 Severstal Tsherepovets - SKA Pietari
16:00 TsSKA Moskova - HK Sotshi
17:00 Dinamo Riika – Jekaterinburg

Sunnuntai 15.11.2020
09:00 Amur Habarovsk - Avangard Omsk
12:30 Sibir Novosibirsk - Magnitogorsk
13:00 Barys Nur-Sultan - Dinamo Minsk

Maanantai 16.11.2020
18:00 Ak Bars Kazan - Jekaterinburg
18:30 Dynamo Moskova - Neftehimik Nizhnekamsk
18:30 HK Vitjaz - Spartak Moskova
18:30 Jokerit - Traktor Tsheljabinsk
18:30 SKA Pietari - Salavat Ufa
18:30 TsSKA Moskova - Lokomotiv Jaroslavl
19:30 Dinamo Riika – Kunlun

Tiistai 17.11.2020
11:00 Amur Habarovsk - Avangard Omsk
14:30 Sibir Novosibirsk - Nizhni Novgorod
15:30 Barys Nur-Sultan – Magnitogorsk

Keskiviikko 18.11.2020
18:30 Jokerit - Kunlun
18:30 SKA Pietari - Traktor Tsheljabinsk
18:30 Spartak Moskova - Severstal Tsherepovets

Torstai 19.11.2020
11:00 Amur Habarovsk - Magnitogorsk
15:30 Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
18:00 Ak Bars Kazan - Nizhni Novgorod
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - TsSKA Moskova
18:10 Dinamo Minsk - HK Sotshi
18:30 Dynamo Moskova - Dinamo Riika

Perjantai 20.11.2020
16:30 Salavat Ufa - Spartak Moskova
18:30 HK Vitjaz - Severstal Tsherepovets

Lauantai 21.11.2020
14:00 Jekaterinburg - Nizhni Novgorod
16:00 Jokerit - HK Sotshi
16:00 Kunlun - Ak Bars Kazan
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - Dinamo Riika
16:10 Dinamo Minsk - TsSKA Moskova

Sunnuntai 22.11.2020
13:30 Salavat Ufa - Barys Nur-Sultan
14:00 Magnitogorsk - Severstal Tsherepovets
14:00 Traktor Tsheljabinsk - Dynamo Moskova
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Spartak Moskova
16:00 SKA Pietari - Amur Habarovsk

Maanantai 23.11.2020
18:00 Kunlun - Dinamo Riika
18:30 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan
18:30 TsSKA Moskova - Sibir Novosibirsk

Tiistai 24.11.2020
18:00 Kunlun - Amur Habarovsk
18:00 Nizhni Novgorod - Jekaterinburg
18:00 Severstal Tsherepovets - HK Vitjaz
18:10 Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl
18:30 HK Sotshi - Spartak Moskova
18:30 Jokerit - Dynamo Moskova
18:30 SKA Pietari - Barys Nur-Sultan

Keskiviikko 25.11.2020
16:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan
16:30 Salavat Ufa - Neftehimik Nizhnekamsk
19:30 Dinamo Riika - Sibir Novosibirsk

Torstai 26.11.2020
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Jekaterinburg
18:00 Nizhni Novgorod - Jokerit
18:00 Severstal Tsherepovets - SKA Pietari
18:10 Dinamo Minsk - HK Vitjaz
18:30 Avangard Omsk - Amur Habarovsk
18:30 Dynamo Moskova - Lokomotiv Jaroslavl
18:30 HK Sotshi - TsSKA Moskova

Perjantai 27.11.2020
16:00 Magnitogorsk - Neftehimik Nizhnekamsk
18:00 Kunlun - Sibir Novosibirsk

Lauantai 28.11.2020
13:30 Salavat Ufa - SKA Pietari
14:00 Jekaterinburg - TsSKA Moskova
16:00 Dynamo Moskova - Amur Habarovsk
16:00 HK Sotshi - Dinamo Riika
16:00 HK Vitjaz – Jokerit

Sunnnuntai 29.11.2020
13:00 Barys Nur-Sultan - Spartak Moskova
16:00 Ak Bars Kazan - Severstal Tsherepovets
16:00 Kunlun - Avangard Omsk
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - Dinamo Minsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Nizhni Novgorod – Magnitogorsk

Maanantai 30.11.2019
16:00 Jekaterinburg - Salavat Ufa
18:30 HK Vitjaz - Dinamo Riika
18:30 SKA Pietari – Jokerit

Joulukuu


Tiistai 1.12.2020
13:00 Barys Nur-Sultan - HK Sotshi
14:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskova
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Tsherepovets
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Dinamo Minsk
18:00 Nizhni Novgorod - Traktor Tsheljabinsk
18:30 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan
18:30 Dynamo Moskova - Magnitogorsk
18:30 TsSKA Moskova - Kunlun

Keskiviikko 2.12.2020
18:30 Jokerit - Salavat Ufa

Torstai 3.12.2020
11:00 Amur Habarovsk - Spartak Moskova
14:30 Sibir Novosibirsk - HK Sotshi
16:00 Jekaterinburg - Dynamo Moskova
16:00 Magnitogorsk - SKA Pietari
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan
18:30 HK Vitjaz - Nizhni Novgorod
18:30 sSKA Moskova - Dinamo Minsk
19:30 Dinamo Riika - Traktor Tsheljabinsk

Perjantai 4.12.2020
15:30 Barys Nur-Sultan - Lokomotiv Jaroslavl
19:30 Dinamo Riika - Severstal Tsherepovets

Lauantai 5.12.2020
09:00 Amur Habarovsk - HK Sotshi
13:30 Salavat Ufa - Dynamo Moskova
14:00 Traktor Tsheljabinsk - SKA Pietari
16:00 Kunlun - Nizhni Novgorod

Sunnuntai 6.12.2020
12:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Jaroslavl
13:00 Barys Nur-Sultan - HK Vitjaz
16:00 Ak Bars Kazan - Jekaterinburg
16:00 Severstal Tsherepovets - Avangard Omsk

Maanantai 7.12.2020
16:30 Salavat Ufa - Magnitogorsk
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Kunlun
18:30 SKA Pietari - Dinamo Riika
18:30 Spartak Moskova – Jokerit

Tiistai 8.12.2020
11:00 Amur Habarovsk - Lokomotiv Jaroslavl
14:30 Sibir Novosibirsk - HK Vitjaz
18:00 Nizhni Novgorod - TsSKA Moskova
18:30 Avangard Omsk – Jekaterinburg

Keskiviikko 9.12.2020
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Jokerit
18:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk
18:00 Severstal Tsherepovets - Dinamo Riika
18:10 Dinamo Minsk - Dynamo Moskova
18:30 HK Sotshi - Kunlun
18:30 Spartak Moskova - Neftehimik Nizhnekamsk

Torstai 10.12.2020
11:00 Amur Habarovsk - HK Vitjaz
18:30 Avangard Omsk - TsSKA Moskova
18:30 SKA Pietari – Jekaterinburg

Perjantai 11.12.2020
15:30 Barys Nur-Sultan - Nizhni Novgorod
16:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskova
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Sibir Novosibirsk
16:30 Salavat Ufa - Jokerit
18:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk
18:00 Severstal Tsherepovets - Spartak Moskova
18:30 HK Sotshi - Neftehimik Nizhnekamsk

Lauantai 12.12.2020
17:00 Dinamo Riika - SKA Pietari

Sunnuntai 13.12.2020
13:30 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk
14:00 Magnitogorsk - Jekaterinburg
14:00 Traktor Tsheljabinsk - Barys Nur-Sultan
16:00 Ak Bars Kazan - Jokerit
16:00 HK Sotshi - Spartak Moskova
16:00 HK Vitjaz - Avangard Omsk
16:00 Kunlun - Dinamo Minsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskova
16:00 Severstal Tsherepovets - Nizhni Novgorod
16:00 TsSKA Moskova - Lokomotiv Jaroslavl

Maanantai 21.12.2020
18:00 Kunlun - Avangard Omsk
18:00 Nizhni Novgorod - Barys Nur-Sultan
19:30 Dinamo Riika - HK Sotshi

Tiistai 22.12.2020
14:30 Sibir Novosibirsk - Amur Habarovsk
16:00 Jekaterinburg - Traktor Tsheljabinsk
16:30 Salavat Ufa - Dinamo Minsk
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Tsherepovets

Keskiviikko 23.12.2020
18:00 Nizhni Novgorod - HK Sotshi
18:30 Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
18:30 Spartak Moskova - HK Vitjaz

Perjantai 24.12.2020
14:30 Sibir Novosibirsk - Amur Habarovsk
16:00 Jekaterinburg - Salavat Ufa
16:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Traktor Tsheljabinsk
18:30 Dynamo Moskova - Ak Bars Kazan
18:30 SKA Pietari - Severstal Tsherepovets

Lauantai 25.12.2020
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - HK Sotshi

Sunnuntai 26.12.2020
12:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
13:00 Barys Nur-Sultan - Amur Habarovsk
14:00 Jekaterinburg - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Dynamo Moskova - SKA Pietari
16:00 Jokerit - Severstal Tsherepovets
16:00 Kunlun - Traktor Tsheljabinsk
16:10 Dinamo Minsk - Dinamo Riika
17:00 Avangard Omsk - Spartak Moskova

Maanantai 27.12.2020
16:00 HK Vitjaz - TsSKA Moskova

Tiistai 28.12.2020
15:30 Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk
16:00 Jekaterinburg - Amur Habarovsk
16:30 Salavat Ufa - Magnitogorsk
18:00 Nizhni Novgorod - Dinamo Riika
18:00 Severstal Tsherepovets - Neftehimik Nizhnekamsk
18:30 Avangard Omsk - Traktor Tsheljabinsk
18:30 HK Sotshi - SKA Pietari
18:30 Jokerit - Lokomotiv Jaroslavl
18:30 Spartak Moskova - Dynamo Moskova

Torstai 30.12.2020
15:30 Barys Nur-Sultan - Magnitogorsk
18:00 Nizhni Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl
18:10 Dinamo Minsk - Neftehimik Nizhnekamsk
18:30 Avangard Omsk - Kunlun
18:30 HK Sotshi - Severstal Tsherepovets
18:30 HK Vitjaz - Dynamo Moskova
18:30 Jokerit - SKA Pietari
18:30 Spartak Moskova - Dinamo Riika

Tammikuu


Sunnuntai 3.1.2021
13:30 Salavat Ufa - Jekaterinburg
16:00 HK Sotshi - Nizhni Novgorod
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - HK Vitjaz
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
16:00 TsSKA Moskova - Jokerit
16:10 Dinamo Minsk - Avangard Omsk

Maanantai 4.1.2021
09:00 Amur Habarovsk - Barys Nur-Sultan
14:00 Magnitogorsk - Spartak Moskova
19:30 Dinamo Riika - Dynamo Moskova

Tiistai 5.1.2021
13:30 Salavat Ufa - Avangard Omsk
16:00 HK Sotshi - Jokerit
16:00 Kunlun - Severstal Tsherepovets
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - Sibir Novosibirsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Nizhni Novgorod
16:00 TsSKA Moskova - Jekaterinburg
18:10 Dinamo Minsk - SKA Pietari

Keskiviikko 6.1.2021
09:00 Amur Habarovsk - Barys Nur-Sultan
14:00 Traktor Tsheljabinsk - Spartak Moskova
16:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskova

Torstai 7.1.2021
16:00 Kunlun - Sibir Novosibirsk
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - SKA Pietari
16:00 Nizhni Novgorod - Magnitogorsk
17:00 Avangard Omsk - Severstal Tsherepovets
19:30 Dinamo Riika - Dinamo Minsk

Perjantai 8.1.2021
14:00 Jekaterinburg - Barys Nur-Sultan
16:00 Ak Bars Kazan - Traktor Tsheljabinsk
16:00 HK Vitjaz - HK Sotshi
16:00 TsSKA Moskova - Neftehimik Nizhnekamsk
18:30 Jokerit - Spartak Moskova

Lauantai 9.1.2021
16:00 Dynamo Moskova - Dinamo Minsk
17:00 Avangard Omsk - Magnitogorsk
17:00 Dinamo Riika - Lokomotiv Jaroslavl

Sunnuntai 10.1.2021
09:00 Amur Habarovsk - Kunlun
13:30 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan
16:00 HK Vitjaz - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Nizhni Novgorod - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Severstal Tsherepovets - HK Sotshi
16:00 SKA Pietari - TsSKA Moskova

Maanantai 11.1.2021
16:00 Jekaterinburg - Jokerit
18:10 Dinamo Minsk - Magnitogorsk
18:30 Spartak Moskova - Lokomotiv Jaroslavl

Tiistai 12.1.2021
11:00 Amur Habarovsk - Kunlun
14:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa
15:30 Barys Nur-Sultan - Ak Bars Kazan
18:30 Dynamo Moskova - HK Vitjaz
18:30 SKA Pietari - HK
19:30 Dinamo Riika - TsSKA Moskova

Keskiviikko 13.1.2021
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Jokerit
18:30 Avangard Omsk - Nizhni Novgorod
18:30 Spartak Moskova – Jekaterinburg

Torstai 14.1.2021
14:30 Sibir Novosibirsk - Kunlun
15:30 Barys Nur-Sultan - Salavat Ufa
16:00 Traktor Tsheljabinsk - HK Vitjaz
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - TsSKA Moskova

Perjantai 15.1.2021
18:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk
18:00 Severstal Tsherepovets - Dinamo Riika
18:10 Dinamo Minsk - Jekaterinburg
18:30 Dynamo Moskova - Nizhni Novgorod
18:30 Spartak Moskova – Jokerit

Lauantai 16.1.2021
14:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa
16:00 HK Sotshi - HK Vitjaz

Sunnuntai 17.1.2021
13:00 Barys Nur-Sultan - Amur Habarovsk
14:00 Jekaterinburg - Avangard Omsk
14:00 Traktor Tsheljabinsk - Lokomotiv Jaroslavl
16:00 Ak Bars Kazan - Nizhni Novgorod
16:00 Dynamo Moskova - Sibir Novosibirsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Dinamo Riika
16:00 Severstal Tsherepovets - Dinamo Minsk
16:00 TsSKA Moskova - SKA Pietari

Tiistai 19.1.2021
16:00 Jekaterinburg - SKA Pietari
16:00 Magnitogorsk - Lokomotiv Jaroslavl
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Avangard Omsk
19.01. 16:30 Salavat Ufa - Severstal Tsherepovets
19.01. 18:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riika
19.01. 18:00 Kunlun - Amur Habarovsk
19.01. 18:00 Nizhni Novgorod - Neftehimik Nizhnekamsk
19.01. 18:30 HK Sotshi - Dinamo Minsk
19.01. 18:30 HK Vitjaz - Sibir Novosibirsk
19.01. 18:30 Jokerit - Barys Nur-Sultan
19.01. 18:30 TsSKA Moskova - Spartak Moskova

Torstai 21.1.2021
16:00 Jekaterinburg - Severstal Tsherepovets
16:00 Magnitogorsk - Dinamo Riika
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Salavat Ufa
18:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl
18:00 Kunlun - Neftehimik Nizhnekamsk
18:30 Dynamo Moskova - Barys Nur-Sultan
18:30 HK Sotshi - Sibir Novosibirsk
18:30 HK Vitjaz - SKA Pietari
18:30 TsSKA Moskova - Amur Habarovsk

Maanantai 25.1.2021
18:10 Dinamo Minsk - Severstal Tsherepovets
18:30 HK Vitjaz - Kunlun
18:30 Jokerit - Avangard Omsk
18:30 Spartak Moskova - Nizhni Novgorod

Tiistai 26.1.2021
11:00 Amur Habarovsk - Salavat Ufa
14:30 Sibir Novosibirsk - Neftehimik Nizhnekamsk
15:30 Barys Nur-Sultan - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Jekaterinburg – Magnitogorsk

Keskiviikko 27.1.2021
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Kunlun
18:10 Dinamo Minsk - Nizhni Novgorod
18:30 Dynamo Moskova - TsSKA Moskova
18:30 Jokerit - HK Sotshi
18:30 SKA Pietari - Severstal Tsherepovets
19:30 Dinamo Riika - Avangard Omsk

Torstai 28.1.2021
11:00 Amur Habarovsk - Salavat Ufa
14:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Tsheljabinsk
15:30 Barys Nur-Sultan - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Jekaterinburg - Ak Bars Kazan
18:30 Spartak Moskova – Magnitogorsk

Perjantai 29.1.2021
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Avangard Omsk
18:30 Dynamo Moskova - HK Sotshi
18:30 Jokerit - Nizhni Novgorod
19:30 Dinamo Riika - Severstal Tsherepovets

Lauantai 30.1.2021
13:00 Barys Nur-Sultan - Salavat Ufa
16:00 Ak Bars Kazan - Kunlun
16:00 Spartak Moskova - SKA Pietari

Sunnuntai 31.1.2020
09:00 Amur Habarovsk - Sibir Novosibirsk
16:00 HK Vitjaz - Dinamo Minsk
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - HK Sotshi
17:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavl

Helmikuu


Maanantai 1.2.2021
15:30 Barys Nur-Sultan - Jekaterinburg
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Ak Bars Kazan
18:00 Nizhni Novgorod – Kunlun
18:30 Dynamo Moskova - SKA Pietari

Tiistai 2.2.2021
11:00 Amur Habarovsk - Sibir Novosibirsk
18:00 Severstal Tsherepovets - Lokomotiv Jaroslavl
18:30 Avangard Omsk - Dinamo Minsk
18:30 TsSKA Moskova - Dinamo Riika

Keskiviikko 3.2.2021
16:00 Jekaterinburg - Ak Bars Kazan
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Neftehimik Nizhnekamsk
18:00 Kunlun - Spartak Moskova
18:00 Nizhni Novgorod - HK Vitjaz
18:30 Dynamo Moskova – Jokerit

Torstai 4.2.2021
16:30 Salavat Ufa - Dinamo Riika
18:30 SKA Pietari - Lokomotiv Jaroslavl

Perjantai 5.2.2021
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Nur-Sultan
16:00 Jekaterinburg - Neftehimik Nizhnekamsk
16:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Amur Habarovsk
18:00 Kunlun - Jokerit
18:00 Nizhni Novgorod - Dynamo Moskova
18:00 Severstal Tsherepovets - Spartak Moskova
18:10 Dinamo Minsk - HK Vitjaz
18:30 HK Sotshi - TsSKA Moskova

Sunnuntai 7.2.2021
13:30 Salavat Ufa - Amur Habarovsk
14:00 Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan
14:00 Traktor Tsheljabinsk - TsSKA Moskova
16:00 HK Sotshi - Dinamo Minsk
16:00 Kunlun - HK Vitjaz
16:00 Severstal Tsherepovets - Dynamo Moskova
16:00 SKA Pietari - Jokerit
17:00 Avangard Omsk - Neftehimik Nizhnekamsk
17:00 Dinamo Riika - Spartak Moskova

Tiistai 16.2.2021
11:00 Amur Habarovsk - Jekaterinburg
14:30 Sibir Novosibirsk - Neftehimik Nizhnekamsk
15:30 Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk
16:00 Kunlun - HK Sotshi
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Magnitogorsk
18:00 Severstal Tsherepovets - Lokomotiv Jaroslavl
18:10 Dinamo Minsk - Dynamo Moskova
18:30 SKA Pietari - Spartak Moskova
18:30 TsSKA Moskova - HK Vitjaz
19:30 Dinamo Riika - Ak Bars Kazan

Torstai 18.2.2021
11:00 Amur Habarovsk - Neftehimik Nizhnekamsk
14:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk
15:30 Barys Nur-Sultan - Jekaterinburg
16:30 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - Dinamo Riika
18:00 Nizhni Novgorod - Spartak Moskova
18:00 Severstal Tsherepovets - Kunlun
18:30 HK Vitjaz - Magnitogorsk
18:30 Jokerit - Dinamo Minsk
18:30 SKA Pietari - Dynamo Moskova
18:30 TsSKA Moskova - Traktor Tsheljabinsk

Lauantai 20.2.2021
09:00 Amur Habarovsk - Neftehimik Nizhnekamsk
13:30 Salavat Ufa - Kunlun
16:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moskova
16:00 Jokerit - Dynamo Moskova
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - SKA Pietari
16:00 Nizhni Novgorod - Avangard Omsk
16:00 TsSKA Moskova - Dinamo Riika
16:10 Dinamo Minsk - Traktor Tsheljabinsk

Sunnuntai 21.2.2021
21.02. 13:00 Barys Nur-Sultan - Sibir Novosibirsk
21.02. 14:00 Jekaterinburg - HK Sotshi

Maanantai 22.2.2021
18:00 Kunlun - SKA Pietari
18:30 Jokerit - HK Vitjaz

Tiistai 23.2.2021
14:00 Traktor Tsheljabinsk - Sibir Novosibirsk
16:00 Ak Bars Kazan - Barys Nur-Sultan
16:00 Dynamo Moskova - Jekaterinburg
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - Nizhni Novgorod
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Magnitogorsk
16:00 Severstal Tsherepovets - TsSKA Moskova
16:00 Spartak Moskova - HK Sotshi
18:10 Dinamo Minsk - Amur Habarovsk
19:30 Dinamo Riika - Salavat Ufa

Keskiviikko 24.2.2021
18:30 SKA Pietari - HK Vitjaz

Torstai 25.02.2021
16:00 Traktor Tsheljabinsk - Nizhni Novgorod
18:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk
18:00 Kunlun - Barys Nur-Sultan
18:00 Lokomotiv Jaroslavl - TsSKA Moskova
18:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Severstal Tsherepovets
18:30 Avangard Omsk - Salavat Ufa
18:30 HK Sotshi - Jekaterinburg
18:30 Jokerit - Amur Habarovsk
18:30 Spartak Moskova - Sibir Novosibirsk
19:30 Dinamo Riika - Dinamo Minsk

Lauantai 27.02.2020
14:00 Jekaterinburg - Sibir Novosibirsk
14:00 Magnitogorsk - Traktor Tsheljabinsk
16:00 Ak Bars Kazan - TsSKA Moskova
16:00 HK Sotshi - Severstal Tsherepovets
16:00 Kunlun - Dynamo Moskova
16:00 Lokomotiv Jaroslavl - Salavat Ufa
16:00 Neftehimik Nizhnekamsk - Nizhni Novgorod
16:00 SKA Pietari - Dinamo Minsk
16:00 Spartak Moskova - HK Vitjaz
17:00 Avangard Omsk - Barys Nur-Sultan
17:00 Dinamo Riika - Amur Habarovsk
KHL 2020-2021